Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiskaRosołku

Czy można zamrażać zupy?

Polecane posty

Gość MiskaRosołku

Mieszkam sama a lubię rosół na indyku z warzywami :) Bez kostki długo zajmuje mi ugotowanie a co najmniej 1/3 wyrzucam bo się po 2 dniach psuje a neio jestem w stanie wielkiego garnka zjeść. Można zupy zamrażać? JEżeli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrima
Pewnie że można przecież zupa to w większości woda. Ja zawsze robię tak że wstawiam schlodzony garnek do zamrażałki a następnego dnia odgrzewan i nic jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrima
Pewnie że można przecież zupa to w większości woda. Ja zawsze robię tak że wstawiam schlodzony garnek do zamrażałki a następnego dnia odgrzewan i nic jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze gotuje zupy w duzych ilosciach a pozniej do pol litrowych pojemniczkach i do zamrazalnika, jedynie zabielone zupy przed zabielaniem bo sie "scinaja". pol litrowy pojemnik to mniej wiecej na jedna osobe, wiec pozniej jest latwo policzyc i odgrzac dla wystarczajacej ilosci osob. Tym bardziej rosol bo to podstawa wszystkich zup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady...zmu
Garnek ..... do zamrażarki??? Zupa, tak, ale nie w garnku, bo długo nie posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zupy mrożę w słoikach
prawie wszystkie, rosół też :) ale z rosołu również robię "kostki rosołowe" tzn rosół wlewam do foremek na kostki lodu i później kilka takich kostek wrzucam do innych zup :) są smaczniejsze i przede wszystki bez chemicznych kostek :) Z tym, że rosół gotuję na mocnym wywarze z mięsa i dużej ilości warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zamrazac, ale jak sie chce zjesc na drugi dzien,to nie trzeba .... tak jak ktos powyzej calego garnka wstawiac do zamrazalnika ;) najlepiej w plastikowych pojemnikach w porcjach na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

a można zamrozić zupę z makaronem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mroziłabym z makaronem ani samego makaronu. ugotowanie to jest chwila.

ja mrożę rosołek w plastikowych pojemnikach i jest wszystko dobrze. można też zupki powlewać w słoiki, a potem je zagotować i tak mogą chwilę postać w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×