Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie wsytsko z grilla

PIECZECIE JUZ COS NA GRILLU????

Polecane posty

Gość lubie wsytsko z grilla

Bo juz cieplo sie zrbilo :) od nastepneg tygodnia ma byc podobno ponad 20 st. C . Ja z mezem plaujemy sobie cos na grillu upiec dzisiaj ale zjemy w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gril to syf!!!
Takie grillowe żarcie to sama zaraza rakotwórcza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gril to syf!!!
Żarcie z grilla okopcone, osmolone, zakurzone czysta zaraza rakotwórcza. Chyba, że grill elektryczny a i tak nie jadalne, takie typowe amerykańskie , psie jedzenie, może i smaczne ale nie zdrowe, dlatego Amerykanie to grubasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam jedzenie z grilla i szkoda ze dzis u nas w amlopolsce snieg spadl bo bym sobie zrobila. :( grill to syf, nei spinaj sie, luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy,że
Ty jesteś jagódko rozpięta , każdy je co chce - a potem choruje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie z leksza
akurat na grillu tluszcz fajnie obkapie więc to żarcie nie jest takie mega tłuste, uwielbiam i nie moge doczekac sie niedzieli :) uwielbiam skrzydelka z grilla z moją ulubioną przyprawą z prymata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas z grilla
u nas na podwórku całą zimę robilismy mięsko na grilu co sobotę, a jedli w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomercy78
My tez grillujemy w zimie o ile nam grilla nie zasypie :-) Teraz jak juz jest cieplej na dworzu to ze dwa,trzy razy w tygodniu.Mamy grill elektryczny.Jutro prawdziwe hamburgery.Uwielbiamy tez steki z maslem czosnkowym albo pieczarkami,marynowane piersi z kurczaka.Do tego salata i obiad z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsthrtgh
podawajcie przepisy, chetnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie marynuje miecho
na jutrzejszego grila a mam : *karkowke(marynata z cebuli/czosnku/pietruszki/olej/ocet jabl/sol/pieprz) *nozki/skrzydelka/boczek(marynata z czerw wina/sosu sojowego/chilii/miodu) *kielbaski owiniete pl beconu mocza sie w piwie *szaszlyki warzywne(pieczarka/cukinia/cebula czer/papryka kolor/baklazan) *kukurydza *ziemniaki do tego salatka grecka, salsa z awokado, sos czosnkowy, bagietka z maslem czosn i serem, piwko i winko dla pan:) na deser pieke szarlotke z rabarbarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×