Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

powiedziec mu czy nie?

Polecane posty

witam , zamierzam sobie zrobic operacje plastyczna nosa rozmawialam juz na ten temat z moim chlopakiem , ale on stwierdzil ze nie wie o co mu chodzi bo mam normalny nos i ze ''w dupie mi sie poprzewracalo'' gdy probowalam wrocic do tematu to on nie chcial na ten temat gadac chce to zrobic latem , znalazlam juz specjalisty ''od nosow'' bedzie mnie to kosztowac $ 5100.00 wiem ze w polsce zrobilabym to 3 razy taniej ale w ciagu najblizszych 2 lat nie wybieram sie do Polski wiec chce to zrobic tutaj I teraz moje pytanie czy rozmawiac dalej z moim facetem na ten temat czy po prostu postawiac go przed faktem dokonanym i powiedziec ze wplacilam juz zaliczke i nie molge sie wycofac? Wiem ze sie wkurzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
nie mów i tak się nie kapnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie kapnie, po pierwsze zobaczy ze na koncie mamy jakies 5 tys mniej a po drugie po takiej operacji trzeba 10 dni chodzic w gipsie na twarzy a ze mieszkamy razem to napewno sie kapnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
może nawet gipsu nie zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
albo powie że wyładniałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfikdutsuruuuuuuuuuuuu
a pokaż ten nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokaze swojego zdjecia nie jest on jakis garbaty czy wielki ale jest troche ''chaczykowaty'' i nie idzie w dol w lini prostej tylko troche na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autobus szkolny
żydówka!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×