Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chociaż nie przyszło mi

W jakiejś mierze rozumiem ludzi,kobiet i mężczyzn,któzrzy szukają płatnego seksu

Polecane posty

Gość chociaż nie przyszło mi

korzystać.Każdy ma swoje jakieś potrzeby,przynajmniej do tej sześćdziesiątki.Z drugiej strony ludzie coraz mniej wiedzą czego chcą szukając stałych związków,ale z drugiej większość zarówno kobiet jak i meżczyzn,wbrew medialnym stereotypom,traktuje seks jako drogę do stałego związku,bez zobowiązań to raczej ciężko im to przychodzi.Być samemu całe życie,i spędzić je z wibratorem,to chore,już lepiej zafundować sobie utrzymanka,lub iść na dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż nie przyszło mi
dzisiaj większość uważa się za przystojniaków i super laski,ilu z nich poszłoby do łóżka,tak sobie po prostu,z przeciętną dziewczyną,nie z brzydką,a ile kobiet przespałoby się z kimś,kto nie byłby ich potencjalnym mężem,część pewnie tak,ale czy ogół społeczeństwa,wątpię.Ludzie wybrzydzają w stałych związkach a z drugiej konserwatywne obyczaje,w nich tkwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż nie przyszło mi
Dla mnie każdy może życie spędzić z kotem,ale jak ktoś taki przyjdzie potem do internetu,moralizowac,to już mnie to trochę denerwuje,a nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×