Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yołka

Dukan nie wyszedł:( a muszę schudnąć 40 kg

Polecane posty

Gość Yołka

Mam dość tego, że każdy ruch sprawia mi klopot, że tak szybko się męczę, zajadam swoje życie. Chcę zacząć żyć. Potrzebna mi grupa wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armada
Ja z chęcią do Ciebie dołacze:) też szukam grupy wsparcia:) startuje dziś i wytrwam:) Mam 176cm wzrostu i waże coś około 88kg nie wiem dokładnie. Moim celem jest na początek 79,9kg a celem ostatecznym jest waga 60kg mam nadzieje że do końca roku Ją osiągnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
armado, fajnie że napisałaś. Jakie sobie zakładasz postanowienia? Ja po pierwsze chcę zrezygnować z kolacji tzn. do 18 tej jem, a potem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
I muszę coś zrobić ze słodyczami. Codziennie coś podjadałam. A teraz może ze 2 owoce na dzień zamiast...? Myślę, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armada
Mnie również gubi podjadanie zwłaszcza słodyczy....:( nie umiem bez nich żyć:( ale musze to zmienić. mam zamiar jeść do godziny 18-19 rezygnuje z białego pieczywa, tłustych potraw, jem 5 małych posiłków na dzień, na kolacje pije tylko shake białkowy. ograniczam makaron i sól, postaram sie zrezygnować ze słodyczy....choć myśle że zrobie sobie jeden dzień w tygodniu na małe conieco:) bo inaczej polegne. bede jeść dużo białka zwłaszcza kefiry które uwielbiam. Do tego codziennie bede ćwiczyła, bez wymówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armada
Yołka a ile ważysz i jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armada
dobra Ja uciekam bo synuś mnie wola:) miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armada ja już odchudzam się od poniedziałku właśnie na dukanie i w 5 dniu udało mi się schudnąć 3 kg. Dziś się jeszcze nie ważyłam, ale ja jestem pełna nadziei :) i wierzę, że i Wam się uda schudnąć. A jak lubisz tak kefiry to może spróbujesz Dukana? Yołka - A powiedz dlaczego Tobie Dukan nie wyszedł? Ja też zanim zaczęłam się odchudzać codziennie podjadałam słodkie :/, ale od poniedziałku nie ruszylam żadnego słodkiego (choć jestem łasuchem). Ja jak sobie postanowię i zacznę dietę to potrafię nie jeść słodkiego. Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
aniasz - brak konsekwencji, dlatego nie wyszedł. armanda- mam 172 i 102 kg. Na Dukanie na początku dużo szykowałam, pieklam potrawy bialkowe, chlebki, a potem już mi zapału nie starczyło. I wróciłam do starych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
aniaszc - widzę że mamy podobne współrzędne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosiczka
dukan działa, to wy nie działacie!!!kazdego grubasa co znam po tej diecie schudł.. tylko trzeba chciec.Ja sama 5kg, zwaliłam, ale to moj a fanaberia bo mam 173-waga teraz 56.. ale ja nie zre słodyczy wcale, zadnych fastfood, never, coli, pepsi itp.... taki moj styl od lat. jedyne co lubi e i ziemniaki i pieczywo... al epowoli zrezygnuje z tego.. kbiety na siłe.. bo bedziecie grubaski coraz starsze i bedzie gorzej zwallic tłuszcz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yołka - bardzo podobne no może ty trochę lżejsza :). Ja tam nie bawię się w przygotowywanie potraw bo nie mam na to czasu. W pracy to przeważnie jem serki i jogurty a może czasem jajka w domu jak na obiad to albo ugotuję sobie pierś z kurczaka, albo podsmażę na odrobinie oleju i też jest ok. Ja w sierpniu stosowałam dukana i w miesiąc schudłam 10 kg, ale później przerwałam. Na szczęście po przerwaniu kg nie wróciły a powiem, że nawet jeszcze 4 kg spadły. Spróbuj może tym razem się uda :) Ja na swoim blogu piszę swój jadłospis danego dnia. Dziś mam ostatni dzień I fazy i od jutra już wchodzę w tą II fazę z warzywami na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
Ja napisałm że mi NIE WYSZEDŁ, a nie że NIE DZIAŁA! Jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yołka - nie ma co się przejmować takimi komentarzami bo nie każdy ma dużo silnej woli :). Damy radę i jeszcze pokażemy, że będziemy szczuplutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
aniaszc - masz świetny blog. Podejrzałam go teraz troszkę, a ćwiczenia króla są świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwe i tak nie obciążają karku. Choć rano pamiętam o ćwiczeniach gorzej wieczorem hehe. Może nad łóżkiem powieszę kartkę ćwicz "Króla" hihi. Ten blog to taka motywacja by nie poddać się na diecie, żeby pokazać, że jestem silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pierwsze- dukan to
wyjątkowo niezdrowa dieta, która zatruwa organizm nadmiarem białka, z którym nasz organizm nie daje rady sobie poradzić :O Owszem, chudnie się, bo jedząc samo białko nie jest się głodnym- to właśnie efekt zatrucia. Dodatkowo nadmiernie obarcza się nerki i wątrobę, a efekt jojo jest więcej niż pewny. Pozbawiony wegli mózg nie ma dla siebie pożywki :O Po drugie- to ćwiczenie 'król' jest absolutnie bezsensowne, bo nie angazuje żadnych mięsni :O Ta faza ruchu, którą tam się wykonuje to część tzw. brzuszków, którą w profesjonalnych ćwiczeniach zupełnie się pomija, bo to faza odpoczynku mięśnia i zupełnie zbędnego 'męczenia' kręgosłupa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armada
Ja na dukanie nie przetrwam...:( wole jeść wszystko ale z umiarem bo nie umiem trzymać konkretnej diety:( No to dziewczyny działamy:) nie możemy sie poddać:) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armada
co do ćwiczeń to u mnie na początku bedzie królował rowerke, stepper i bieganie:) tak na zmiane żeby mi sie szybko nie znudziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
u mnie z cwiczeń to szybkie spacery nordic woking . Co drugi dzień przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt jojo jest możliwy po każdej diecie nie tylko po Dukanie. Ja przez pół roku nie stosowałam Dukana i nie przytyłam a w między czasie schudłam jeszcze 4 kg. Jeśli chodzi o nerki i wątrobę to przy diecie należy pić dużo wody by pobudzić je do pracy. A lepsze ćwiczenie "Król" niż żadne. Każda dieta ma swoje plusy i minusy. Dla mnie Dukan jest dietą idealną i wiem, że na nim schudnę i przede wszystkim nie katuje się jak na innych dietach. Armada nie poddamy się i wytrwamy :) Ja dziś na wadze przed chwilą zobaczyłam kolejny spadek wagi o 0.5 kg :D więc jestem Happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yołka
aaa-nka dieta warzywno owocowa nie wchodzi w grę. Nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkjghdkghjfg
To ze na jakiejs diecie sie chudnie, nie czyni z niej diety idealnej. Zgadzam sie z tym, ze dukan to niezdrowa dieta. No ale jak ktos lubi niszczyc sobie zdrowie, zeby schudnac to jego sprawa... Jedyna zdrowa i odpowiednia dieta, to dieta zbilansowana i zachowujaca odpowiedni poziom kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daffodilka
Hey, chcialabym sie takze przylaczyc, musze schudnac ok30kg.... kiedys wazylam niewiele ponad 60 a teraz..ahh..:( postanowilam,ze po 18-tej nie bede nic jesc..choc czasem ciezko gdyz do domu wracam z pracy czasem ok 20-tej, dodatkowo narzeczony jeszcze jak cos ugotuje...to ciezko odmowic..ale trzeba!;)) plus rowerek stacjonarny przez 30 min....mam nadzieje,ze do lata ubedzie przynajmniej 20kg....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfkjghdkghjfg tak jak pisałam każda dieta ma swoje plusy i minusy. A Dukan jest dla mnie idealną dietą bo na nim potrafię wytrzymać i nie czuję głodu, również na tej diecie nie muszę się bawić w liczenie kalorii i przygotowywanie jakiś wykwintnych potraw. Ja na to nie mam czasu. A przede wszystkim stać mnie na tą dietę. Bo inne są kosztowne gdy trzeba kupować jakieś specjalne składniki :/. Każdy wybiera dietę taką na jaką go stać i przy której czuje się dobrze. Ja do tej diety nie mam żadnych zastrzeżeń. dfkjghdkghjfg - witamy w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpiszcie sobie kafeteria nierygorystyczna naprawde fajna dietka i nie trzeba się katować.Polega na jedzeniu dużo białka(ale to nie dukan) i niełączeniu białka i węglowodanów w jednym posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkjghdkghjfg
aniaszc dzieki za powitanie. Ja na diecie zbilansowanej tez nie czuje glodu ;) Liczenie kalorii to jest tylko na poczatku, bo jak sie ustali czego ile, to pozniej przygotowujesz posilki w zasadzie bez liczenia. A prostszej diety, jesli chodzi o przygotowania itd. to chyba juz nie ma, bo nie musze sie martwic o zadne fazy, myslec co dzis moge jesc, a czego nie moge, wymyslac jakies potrawy itp itd. Codziennie jem praktycznie wszystko, mieso, nabial, warzywa, owoce. Glodu nie czuje, wrecz bywa i tak, ze przychodzi pora kolejnego posilku, a ja dalej nie czuje sie glodny po poprzednim. Koszty? Przeciez dieta bialkowa to jedna z najdrozszych diet... Wiem cos o tym, bo cwicze na silowni i bialko to zdecydowanie glowna czesc moich wydatkow na diete. Nie wiem co jest "specjalnym skladnikiem" w zrownowazonej diecie? :) Przykladowo dzis moj jadlospis zlozy sie mniej wiecej z: jajecznicy, pomidorow, ryzu, piersi z kurczaka, jablek, gruszek, pomaranczy, odzywki bialkowej (kupuje bo nie trawie laktozy, wiec odpadaja mi wszelkie produkty mleczne). Co tu jest wyszukanego lub wykwintnego? :) Przy okazji organizm ma dostarczane wszystkie potrzebne skladniki. Planowo mam do zrzucenia 10kg w 3 m-ce, czyli ok 1kg tygodniowo. Zobaczymy jak pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfkjghdkghjfg - dla mnie nie są duże koszty w tej diecie gdyż w ciągu dnia na jedzenie wydaję 10-15 zł czasem nawet mniej. A od jutra zaczynam 2 fazę i będę jeść co drugi dzień warzywa. Tu nie myślę co zrobić sobie na obiad. Robię co mam w lodówce. A ja żadnych odżywek białkowych nie stosuję bo nie mam takiej potrzeby. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkjghdkghjfg
10-15zl dziennie? To co Ty jesz i ile dziennie kalorii Ci wychodzi? Ja juz wole jesc warzywa codziennie :) Po prostu diety pozbawione pewnych skladnikow nie sa zdrowe. Te diety bialkowe to zadne odkrycie, byly stosowane i 20-30 lat temu i pozniej zniknely i tak moda powraca co jakis czas, jak na wszystko inne. Ale generalnie i tak sprowadza sie to do tego, ze wszelkie tego typu diety na dluzsza mete nie dzialaja albo szkodza niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×