Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona mama44

brak instynktu macirzyńskiego

Polecane posty

Gość zrozpaczona mama44

Witam mam synka który ma 3 miesiące wszyscy mówią i piszą ze macierzynstwo to jest coś wspanialego a ja poprostu tego nienawidze i juz nie daje rady te karmienie w dzien i w nocy co 2 godziny cyckiem to jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki:):)
jedna rada-jedna a skuteczna! przejdz na butelke!! po cholere dzicku karmienie piersia kiedy matka tego nienawidzi i posrednio i tak dziecko to odczuwa? i stresuje ssie twoimi nerwami,zloscia:O nie karaj dziecka za to ze karmienie to dla ciebie dyskomfort!! przejdz na butelke i zycie od razu bedzie inne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pechaaa
trzeba bylo myslec wczesnij ciesz sie ze nie masz bo inne nie umia zajsc w ciaze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa kropka
UWAZAM DOKLADNIE TAK, JAK PISZE OSOBA WYZEJ :) JA KARMILAM 2,5 MIESIACA I PRZESZŁAM NA BUTLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa kropka
to masz pechaaa..a takie jak ty "NIE UMIĄ" pisac poprawnie po polsku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona mama44
najchetniej to bym je oddala bo juz mi na nerwy działą to karmienie po co ja sie decydowałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona mama44
niektrzy twierdza ze karmienie butelka jest jeszcze gorsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie leczzzzz
autorko KETYNKA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj głupot że wolisz oddać, wiem co czujesz, tez wymiekam czasem ale wtedy szybko sie ogarniam bo kocham swoje dzieci, ty tez kochasz przeciez niedługo karmienia powinny byc rzadsze wiec odpoczniesz w końcu i nie gadaj że non stop karmisz co 2 godz dziecko 3miesieczne bo nie wierzę a jak ci ciązko rzeczywiście przejdz na butle i co 3 godz bedziesz karmić i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda matka ma chwile słabości i wymięka, ma dosyć, jest zmęczona i najlepiej to wysłałaby te słodkie dzieciaczki w kosmos, to całkowicie normalne, bo nikt nigdy nie obiecywał, że bycie mamą będzie wysłane różami. To ciężka harówka, ale dasz radę, bo w głębi duszy kochasz swojego dzieciaczka i dzięki tej bezwarunkowej miłości wiesz, że dasz radę przetrwać te ciężkie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×