Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solenero

przepis na łatwą i pyszną karkówkę

Polecane posty

1kg karkówki pokroić w plastry( ciut posolić , popieprzyć, wegetka) i zostawić na 2 godzinki w lodówce0.5 kg pieczarek i 3 cebule pokroić i udusić na oleju karkówke otoczyć w mące i obsmażyć na patelni po czym włożyć do gęsiarki , na to wyłozyc pieczarki z cebulkązalać sosem : 4 łyżki magi 4 łyżki octu balsamicznego 4 łyżki cukru 4 łyżki wody 1 malutka puszka przecieru pomidorowego wszystko razem wymieszać i zalać karkówkę włożyć pod przykryciem do piekarnika , piec ok 1 godziny :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeżżżżżżżżżżżu
jak się wywali tę wegetkę to może nawet i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię połączenia
przecieru pomidorowego z mięsem beeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię połączenia
Same te pieczarki by już wystarczyły , miękkie już mięsko wyjąć a na uduszonych pieczarkach zrobić sosik ze śmietaną , podawać z kaszą gryczaną lub ziemniakami i sałatką z kiszonych ogórków i bez tej chemicznej wegety, starczy sól i pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegetka jest też naturalna , ale jak kto woli bez też może być dlaczego przecier z miesem bleeeee? z podanych składników wychodzi bardzo smaczny aromatyzcny sosik , ocet balasamiczny dodaje swietny zapach , zrobie spróbujcie i dopiero oceńcie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Tak, zwłaszcza ten glut z sodu tam jest naturalny i zdrowy ;> Naturalne to są warzywa a nie takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię połączenia
Oczywiście,że jest "naturalna" zwłaszcza " glutaminiany"i sacharaniany potasu, przeciwutleniacze i inne warzywka tego typu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nie robię karkówki w całości ,musze wyobkrawać cały tłuszczyk i błonki ,dlatego przepis nie dla mnie . Wy też tak macie że obkrawacie mięso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest też vegeta natur gdzie sa
same naturalne skladniki wiec jak nie wiesz to sie zamknij :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię połączenia
Co się ciskasz!!! Każdy je to co chce.Dla mnie możesz nażreć się cyjanku potasu - pewnie takiej jadowitej babie to nie zaszkodzi, będzie miała zapas jadu do plucia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde chodziło mi o vegetę natural :)) kto nie lubi karkówki bo uważa zę za tłusta może zrobic z szynką lub piers z kurczaka bo smaku dodaje własnie ten sos no i pieczarki , wszystko po wyjeciu z piekarnika w ustach się rozpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię połączenia
Nie prościej , suszone warzywa i sól!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o upieranie sie przy tej nieszczęsnej vegecie , każdy przepis można modyfikować , tak własnie powstają nowe dania :))) nie wiem dlaczego robicie z igły widły ? napisałaś że"""" mięko wyjąć i zrobic sosik ze śmietanką """ toż to już będzie inne danie , o innym smaku :)) a ja chciałam przekonać was do spróbowania tej wersji , w takiej formie :)))))))) a jak nie bedzie smakowało zmodyfikować po swojemu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
vegeta natural to taki sam syf, tylko glut jest ukryty pod inną nazwą, z naturalnością to nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
_Jak mnie wk.....te zdrobnienia miesko, sosik ,karkoweczka czy Wy przy tych garnuszeczkach tak glupiejecie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
vegeta natur to wielka sciema, glutamian sodu zostal zastapiony przetworzonym ekstraktem z drozdzy, ktory ma takie same wlasciwosci jak glutamian, tylko moga sobie uzyc bardziej naturalnej nazwy :P i cukier nawet w tej 'naturalnej' vegetce jest. dzieki :D jak ktos chce, to niech uzywa, tylko pisze, zebyscie nie byli w bledzie i nie dali sie w ciula robic reklamom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jenk
weż na wstrzymaneczko kochanieńka bo ci żyłeczka pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to faktycznie musi być
pyszne- vegeta +maggi, czyli 2 x glutaminian sodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfg
fajny przepis który chetnie wypróbuje,dokładnie tak jak autorka podaje własnie z wegetą i koniecznie z octem balsamicznym który uwielbiam jako dodatek do sosów i marynat mięs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatta
hahaha glutaminan i glutaminian , jesz chleb ? pijesz jogurty? masło? mleko? sery? we wszystkim są jakieś szkodliwe substancje , myslicie że tak się zdrowo odżywiacie ? powiedzcie co jecie? co takiego zdrowego niby??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie wegete a wy zamknijci
e ryje krowy, jak sie nie podoba to nie musicie próbować :o Mi się przepis podoba i na pewno spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
akurat w chlebie i nabiale nie ma glutamianu :D i nie wszedzie sa szkodliwe substancje. trzeba czytac skladniki, a nie bezwolnie poddawac sie niewiedzy i mowic, ze wszystko jest niezdrowe. takie uogolnienia sa bez sensu, a glutamian malo ze jest niezdrowy, to jeszcze smak wszystkiemu nadaje jak slono-slodki przysmak z taniego baru. ale jak chcecie to sobie jedzcie, tylko wiedzcie co jecie i nie wmawiajcie innym, ze glutamian sodu jest tak samo zdrowy i smaczny jak naturalne przyprawy i ziola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolla...............
ten glutaminian w porównaniu z innym syfem w żarciu to pikuś.Ale wy jesteście głupie pizdy i pojecia nie ma macie tak naprawde o zdrowym odzywianiu.Jedna z druga mysli że jak nie uzywa wegety to już taka na czasie. Te warzywa nawet z waszego ogródka sa gorzej syfiaste niż ta wegeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
ty jestes tepa i logika ci poszla w biodra :D tylko dlatego, ze wiekszosc osob nie posiada wlasnej hodowli zwiarzat i warzyw, to znaczy, ze nalezy dodawac sobie do diety jakies sztuczne badizewia z reklam w kolorowych opakowankach w sklepiku? nie nad wszystkim mamy kontrole, ale nad tym co mamy, to nie musimy oddawac tej kontloli bezwolnej poddanczej wierze w reklamy z telewizji, tudziez gazetek dla gospodyniek domkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
carolla, akurat wiekszosc osob przeciwnym wegecie bardzo dobrze orientuje sie w zdrowym zywieniu, stad, m. in. wspominaja o vegecie. ot i co. temat jest o vegecie, wiec nie bedziemy raptem mowic o niezdrowym stylu zycia kurczakow na fermie, bo co ma pieknik? i nie widze sposobu, zeby vegeta byla zdrowsza od warzyw, chocby i nie z wlasnego ogrodka. nie osmieszaj sie dziewcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o rzeszty
w chlebie nie ma gluta , ale są spulchniacze , w mleku nie ma gluta , ale to co zawiera mleko :))))))) nie wypiłabyś jak byś zobaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
no wiem, ze w wielu produktach chlebopodobnych sa spulchniacze, i rozumie sie samo przez sie, ze ich nie kupuje :) mleka z reguly nie uzywam, a nabial kupuje taki, gdzie nie ma dziwnych skladnikow (sery, jogurty, smietana - czytam skladniki, podobnie jesli chodzi o wyroby masarkskie i wszelkie inne produkty zywnosciowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZazAa
Świetny przepis,daje go na inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o rzeszty
kurde to co ty jadasz? te jogorty o których piszesz to takie ideały? jesteś pewna? a proszek do pieczenia ! margaryna ! wyroby masarskie są 100% pewne jak sama świnię uchodujesz i ją zabijesz i zrobisz te wyroby bo inaczej to lipaaaaaaaaa :)))))))))))) nie ma , powtarzam nie ma idealnie zdrowej żywności nawet tam gdzie pisze zdrowa żywność :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y tu tambien
Te cztery lyzki maggie i vegeta mi nie pasuja.Co mozna uzyc zamiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×