Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dazy_1984

Co na obiad?

Polecane posty

Gość Dazy_1984

Dziewczyny prosze napiszcie co gotujecie dzisiaj na obiad. Bo ja nie mam pomysłu. A i napiszcie czy planujecie dzień wcześniej co będziecie gotować następnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dazy_1984
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planuję dzień wcześniej
dzis na obiad zupa z soczewicy i mielone z miesa z piersi kurzęcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planuję dzień wcześniej
jutro bryzole sie szykują. w srode zupa jarzynowa z mieszanki chińskiej, w czwartek pierogi ruskie, a w piątek ryba pieczona z sosem tzaziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dazy_1984
wow też sobie chyba będę układać jadłospis na cały tydzien:) A co to są bryzole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj i dzisiaj zupa pomidorowo-paprykowa jutro i pojutrze - kurczak pieczony dalej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na temat
Bryzol (ew. brizol) delikatny płat mięsa rozbity i usmażony. Często polędwica wołowa, wieprzowa lub końska, serwowana na ogół z pieczarkami bądź jajkiem - z wikipedii:-) generalnie dobre mięsko:-) Ja mam panierowany jak kotlet schabowy. Podam ze szpinakiem doprawionym czosnkiem i gałką muszkatołową, do tego ze 2 młode ziemniaczki i już pyszny obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwiny i mleczne kanapki
ja upiekłam wczoraj szynkę wczesniej zamarynowaną w przyprawach dziś plastry mięsa z sosem pieczarkowym i kopytkami surówka będzie pewnie z sałaty lodowej i pomidorów ,bo akurat są w lodówce jutro pewnie będzie szynki ciąg dalszy :), albo zostawię ją do chleba na zimno a na obiad może spagetti, albo domowa pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem, ale ide po pracy na ryby i moze zlowie lososia (najlepiej atlantyckiego). to go wtedy upieke z czosnkiem i koperkiem :) i szparagi tez. a jutro wracam pozno, wiec pizza bedzie z zamrazalnika. pojutrze kurzy biust z pieczarkami, cebula i papryka. w czwartek to samo jak zostanie, albo mi moj kucharz cos upichci. w piatek tradycyjnie kielbaski a la w/w szef kuchni ;) a weekend pozostaje jak na razie tajemnica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dazy_1984
do nellii___$ bida to cie zrobiła pentaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dazy_1984
do nellii___$ bida to cie zrobiła pentaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Ja nie planuję posiłku dzień wcześniej , zawsze lepiej uzgodnić z domownikami co na obiad? Żeby potem nie marudzili.U mnie w domu największym powodzeniem cieszą się dania proste, niewymyślne ( takie staropolskie), bo jak zacznę cudować to i jeść nie chcą .Najchętniej jadają: kluski śląskie z sosem pieczarkowym, z sosem z piersi kurczaka, z roladkami mięsnymi, pierogi z mięsem+ barszcz czerwony, pierogi ruskie, pyzy ziemniaczane nadziewane farszem jak ruskie pierogi,knedle ze śliwkami lub truskawkami,lub mięsem albo takie jak na ruskie pierogi, kopytka ze smażoną cebulką lub smażonym boczkiem,leniwe polane masełkiem i bułką tartą, placki ziemniaczane podawane z twarogiem połączonym ze śmietaną,bigos , gołąbki, ryba z frytkami i surówka z kiszonej kapusty,bitki z sosem i ziemniakami albo z kaszą gryczaną i surówka z kiszonych ogórków , schabowe muszelki, pierś z kurczaka smażona, tradycyjne schabowe z kapustą na gęsto, mielone nadziewane pieczarkami lub wymieszane z pieczarkami, łazanki warzywne lub z wędzonką,krokiety z wafla, krokiety tradycyjne z różnymi farszami, naleśniki z serem,dżemem , zupy : pomidorowa z ryżem lub makaronem z natką pietruszki,ogórkowa z koperkiem,rosół,barszcz czerwony z ziemniakami na własnym zakwasie buraczanym z koperkiem, fasolowa, grochowa, kapuśniak, pieczarkowa, krupnik, kartoflanka,pieczarkowa, jarzynowa,grzybowa,żurek z białą kiełbasą i jajkiem na własnym zakwasie, szczawiowa z jajkiem i ziemniakami ,kalafiorowa, brokułowa.Jest tego jeszcze dużo ale na dziś wystarczy , może z którejś podpowiedzi skorzystasz!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestes bogata?
nellii___$ -tylko szkoda ,że za pieniądze nie możesz sobie rozumu kupić logo dolara w twoim nicku to oznacza ,że jesteś dewizową tirówką ( pewnie dlatego masz kasę i jesteś taka głupia!!!!!To wszystko tłumaczy - a ten temat nie dotyczy idiotek i szmat, więc się nie wciskaj - załóż nowy temat , ciebie dotyczący, robi się ciepło więc wyruszaj na drogę lub pod latarnię. Pa Pa debilko zahifiona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyuuyggiy7ugvuygvugvuyguoyuboy
a ja od 2 tygodni jem tylko ryż, kasze gryczana, soczewice.... zarówno na sniadanie, obiad jak i kolacje zjadam 1 torebkę /100g/ ugotowane. Nie jadłem od tego czasu nic innego.... juz powoli mam dosyc ale jak zjem buleczke jutro na sniadanie z serkiem i pomidorem bedzie to bajka po takim czasie ps ciekawe ze organizm faceta moze przezyc caly dzien przez 2tyg zjadajac tylko niecaly 1000kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sam ten
ryz kasze jesz czy z czyms ,jestes na diecie czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bailar contigo
Margolka, slinka mi cieknie.Toz to poezja nie jedzenie.Zaadoptuj mnie:-) U mnie niestety wszystko na szybko bo i czasu nie mam i leniwa jestem(no moze bardziej problemy ze zdrowiem niz lenistwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bailar contigo
Acha no i u mnie dzisiaj beda piersi kurczaka z grilla,cukinie z grilla salata z ogorkiem,pomidorami i ryz bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapo .....
..... bo bailar mieszka zagranicom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bailar contigo
u mnie jest teraz za pietnascie piata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×