Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioleta86aa

13 ZESTAWÓW DLA DZIEWCZYNKI!sama wybierz który chcesz!

Polecane posty

Gość no i jak nie nazwac tego zawis
haha now alsnie pewnei to kolejne wcielenie autorki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
no ijak.... wlasnie dodalysmy post o tej samej godzinie, wiec moze uspokoi sie z tym ze jestesmy jedna osoba, na prawde jakas chora baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
ja tam uwielbiam tępić biedotę i uwielbiam się przyglądać jak biedota się oburza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
ale kto ci powiedzial, ze ja jestem biedota??? nic nawet nie sprzedaje na allegro, nawet dziecka nie mam hehe a ty co miliony zarabiasz tepaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba babie do dupy wsadza grab
wy tu jestescie serio zdrowo pierd**** taaa oczywiscie jestem autorka :D:D buaha jakie wy jestescie zalosne kobiety wstyd wam powinno byc aaahh szkoda slow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
nie ma to jak miec jeden cel w zyciu upierdolic biednego :( jak masz tyle kasy i klasy to po ci dopierdalac biednym przeciez i tak maja gozrej od ciebie :D taka masz rozrywke? czekaj jak ty biedziesz biedota los potrafi bardziej dopierdolic niz ty na szczescie takim ludziom jak ty czesto to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
swój swojego zawsze broni, razczej z przypływu milionów to ty nie wystawiłaś 13 rzeczy na jednej aukcji bo być zdechła z głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba babie do dupy wsadza grab
do tej co napisala ze biedota sie oburza - zycze ci z calego serca by ciebie kiedys bieda dosiegla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
jaka ty tepa jestes, to kurwa nie jest moja akcja, po prostu nie znosze takich nadgorliwych podpierdalaczy!!!! a o moje finanse sie nie martw, wszystko z nimi w porzadku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
nie martw się o mnie ;) ja tam z cipą nie latam na wierzchu i nie robie sobie bachorów a potem nie żebrze jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
no jak widac bogaczko ciebie nie ma kto bronic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
k w ogóle to propnuje autoreczko zebyś swoje żale wylała do moderacji allegro,na pewno zrozumieją że dla ciebie te 5zł więcej za aukcje to miesięcznewyżywienie twojej rodziny i na pewno nie będą usuwać twoich aukcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
nie wiem do kogo piszesz tepa kurwa, ale ja nawet dziecka nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
bo prawda sie sama broni i nie potrzebuję do tego adwokatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
to po co siedzisz na tym dziale pito? bachorem to moim zdnaiem ty jestes rozwydrzonym w dodatku ciekawe jakbys spiewala jakby twoja matka tak powiedziala o tobie, moze i nie chcesz bachorow ale to moje dzieic na ciebie beda pracowac milionerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
aaaaaaa bezpłodna i dlatego taka zła? aha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no okkkk
jak dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
idiotko zrozum ze nikt z nas nie ejst autorka, jak chcesz jej cos napisac wyslij jej maila ja nawet nei wiem jaki ma nick z allegro a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to mowi....
a ja mam pomysł bo jestem przekonana w 100 procentach ze to autorka pisze:O moze tak powysyłac screeny z tego topiku wszystkim jej znajomym na nk,co wy na to? jeszcze pare wyzwisk i bez kitu-zrobie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
idiotka to twoja matka ze takiego nieroba urodziła, pewnie z torba na głowie chodzi taka z ciebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
a chuj cie to obchodzi czy jestem bezplodna!!! ale auto mam na pewno lepsze niz twoje, tepa rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
daj linka do jej profilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
o! zabolało! czyli bezpłodna :D hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
i kto to mowi, zglos to nawet do TVN 24!!! na co czekasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerrutin
ło matko, niezła afera się z tego zrobiła. pomarańczówki przystąpiły do akcji. buehehe żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba babie do dupy wsadza grab
ale idiotka :D ona mysli ze ja to autorka :D buahahh ja jeszcze dziecka nie mam bo przyjdzie na swiat za 10 tyg :D :D:D ale idiotka olac ja , zreszta niech sobie pisze ...zal mi jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
nigdzie nie napisalam ze jestem bezplodna to raz, a dwa jakim prawem sie smiejesz z osob bezplodnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
boze znowu te dzieci z wysylaniem do znajomych :/ juz raz moim znajomym nawysylalyscie moich postow z kafe i co? i smiali sie z was :D ludzie czy wy myslicie ze wszysyc inni zyja zyciem cudzym tak jak wy? nie maja wlasnego? co kogo interesuje co moja kolezanka czy kolega gdzies pisze czy co i jak spzredaje na allegroa na dodatek sadzicie ze pzreczytalabym taka widomosc od was? chcialoby mi sie? NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE :) poza tym nie wiem skad jestes taka pewna ze to autorka pisze do ciebie :> rownie dobzre ja moge napisac ze to ty jestes autorka tego tematu i jestesm pewna na 1000% :> dziecinada totalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
to ze nie mam jeszcze dziecka nie oznacza, ze np nie moge byc obecnie w poczatkowej ciazy... co za tepa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
no widzisz tej babie sie nei dogodzi miec dziecko to zle bo bachora sobie kroliczyca zrobila, nie miec dziecka zle bo bezplodna taka owaka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×