Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padniecie teraz bogacze

obawiacie sie o swoja starosc? z czego bedzieci zyc?

Polecane posty

Gość padniecie teraz bogacze

Bo ja tak mam 31l a moze 5l pracy i to na najnizszej.. niemam z czego odkladac na emeryture.. a wy??a te matki co latami zalegja w domu,, niby wychowawczy, ale on nie składkowy nic nie daje i tak... jak u was jst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...,,,,....
Przed tobą jeszcze kawał życia i wiele się może zdarzyć, także znacznie poprawienie sytuacji materialnej. A ja? 52 lata, z tego 29 lat pracy z zarobkami około średniej krajowej. Legalnej, więc z zabieraniem przez państwo haraczu na tzw. przyszłą emeryturę. Teraz dowiaduję się, że będzie ona poniżej 1000 zł. Oszczędności poszły na studia dzieci, na pomoc w organizowaniu ich wesel... I teraz słyszę, że to młodzi będą pracować na moją emeryturę. To ja, k... , przepraszam bardzo, ale kto ukradł niemałe pieniądze, które zabierano mi przez te wszystkie lata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelllda31
najgorsze jest to, ze ciezko gdzies na etat wskoczyc, czesto firmy praktykuja umowy zlecenia i wez tu... planuj przyszłosc//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koznodziejka79
normalka jest dzis ,ze taki 30latek/tka niema wcale lat pracy albo smieszne umowy zlecenia, zrozumcie ze nie bedziecie miec emarytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinno sie zlikwidowac
UMOWY-ZLECENIA ;/ na 10 moich znajomych chyba tylko 2 osoby maja umowe o prace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak!!!
od umów zleceń też są odprowadzanae składki ,na takich samych zasadach jak od umowy o prace , nie rozumiem o co to całe hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka 35-gdansk
al e zadko ktoodprowadza:( a kredytu ci nie dadza...np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×