Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona wie jak

Mam 20 lat i nie uprawiam seksu!

Polecane posty

Gość Ona wie jak

Mam 20 lat wokól mnie facetow wielu.wybierac mogla bym jak ciuszki w sklepie odziezowym.Dziewictwo stracilam w wieku16 lat z facetem w ktorym bylam zakochana...lecz zranił mnie,,od tamtego czasu zamknelam sie,stałam sie wybredna,,,i szukalam ksiecia z ktorym dokoncze to co zaczelam,,,latka leca a ja boje sie podjac krok,boje sie,ze zostane stara panna ktora nie posmakowala nigdy do konca seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx

witaj w klubie. mam 24 lata i jestem dziewicą. I nie jest tak,że jestem brzydkim paszczurem, ale nie chcę tego robić z kimś kto mnie nie pociąga i nie ma żadnej chemii ,byle to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.03.2011 o 22:24, Gość Ona wie jak napisał:

Mam 20 lat wokól mnie facetow wielu.wybierac mogla bym jak ciuszki w sklepie odziezowym.Dziewictwo stracilam w wieku16 lat z facetem w ktorym bylam zakochana...lecz zranił mnie,,od tamtego czasu zamknelam sie,stałam sie wybredna,,,i szukalam ksiecia z ktorym dokoncze to co zaczelam,,,latka leca a ja boje sie podjac krok,boje sie,ze zostane stara panna ktora nie posmakowala nigdy do konca seksu!

Jak masz 20l i niemasz faceta ,to zacznij dawac dupy byle komu ,byle gdzie, bo byc moze nigdy nie skorzystasz z seksu ,dokonca i badz tego swiadoma. a w dupe ci nikt nie zaglada ,ile twoja ... hu/ji widziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.03.2011 o 22:24, Gość Ona wie jak napisał:

Mam 20 lat wokól mnie facetow wielu.wybierac mogla bym jak ciuszki w sklepie odziezowym.Dziewictwo stracilam w wieku16 lat z facetem w ktorym bylam zakochana...lecz zranił mnie,,od tamtego czasu zamknelam sie,stałam sie wybredna,,,i szukalam ksiecia z ktorym dokoncze to co zaczelam,,,latka leca a ja boje sie podjac krok,boje sie,ze zostane stara panna ktora nie posmakowala nigdy do konca seksu!

Bardzo nas to gőwno obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×