Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukanna

Rewolucyjny Program Partnerski Wynagrodzenie w funtach brytyjskich GBP

Polecane posty

Wiele osób szuka w internecie dodatkowych sposobów na zarobienie pieniędzy. No i nie ma się co dziwić. W sieci jest sporo różnych możliwości zarobkowych. Osobiście znam ich wiele, ale nie sądziłam że trafię na coś co mnie jeszcze tak zaskoczy i zaszokuje. Projekt Londonay, bo o nim tutaj piszę to nowość na polskim rynku internetowym. Główne zalety projektu to: - podstawowa prowizja wynosząca 400 funtów brytyjskich GBP - maksymalna prowizja wynosząca 750 funtów brytyjskich GBP - dodatkowe prowizje od 50 do 350 funtów brytyjskich GBP - rewelacyjny system awansów i premii dzięki któremu bardzo szybko otrzymamy od firmy w prezencie markowego laptopa oraz inne wartościowe bonusy - korzystając z projektu mamy dostęp do kilkunastu dodatkowych możliwości zarobkowych - cały projekt objęty jest ochroną Angielskiego Nadzoru Finansowego www.fsa.gov.uk więc jest całkowicie bezpieczny i legalny Projekt Londonay oraz dodatkowe oferty zarobkowe dostępne są na zasadzie umowy franczyzowej. Tak więc po podpisaniu umowy stajemy się autoryzowanym współpracownikiem Londonay i otrzymujemy dostęp do: - podstawowy Projekt Londonay (prowizje od 400 funtów) - dodatkowy program zarobkowy "Londonay-Economy" (prowizje od 90 funtów) - sklep z najtańszymi towarami na zasadzie franczyzy (prowizje 15% + 10% z grupy partnerów) - market online na zasadzie franczyzy (prowizje 10% + 5% z grupy partnerów) - platforma społecznościowo-sprzedażowa (zupełna nowość w Polsce !!!) z gwarancją sprzedaży twoich produktów i ofert (np. z innych biznesów) bez ponoszenia dodatkowych kosztów reklamy - program partnerski i lojalnościowy Londonay Inne ciekawe możliwości jakie daje nam firma Londonay to: - najtańsze zakupy w Internecie - tanie używane samochody z Anglii i Europy Zachodniej - doradztwo biznesowe i księgowe w zakresie prowadzenia własnej firmy oraz własnego e-biznesu (szkolenia, kursy, itp.) - usługi internetowe (hosting, reklama w sieci, itp.) Naprawdę jest z czego wybierać, a możliwości zarobkowe są ogromne. Cały projekt obsługiwany jest przez profesjonalną i poważną firmę z Wielkiej Brytanii "Londonay Company Limited LTD", która posiada kilka przedstawicielstw na całym świecie np. w Nowym Yorku, Sydney i Tokyo. Zapraszam na stronę: http://www.tinyurl.pl?VSLabwai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program Partnerski Londonay objęty jest ochroną Angielskiego Nadzoru Finansowego (www.fsa.gov.uk), więc jest całkowicie bezpieczny i legalny. Praca polega po prostu na promowaniu sklepów (w Internecie, wśród znajomych, w swojej miejscowości itd.) za pomocą linku polecającego i innych dostępnych gotowych materiałów do reklamy w Internecie, które otrzymasz od LONDONAY Ltd. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandyci i złodzieje
taa to pochwal się ile zarobiłaś do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo. Zarobiłam dotąd 7627 funtów. Kto nie próbuje ten żałuje. Żal mi tylko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandyci i złodzieje
a jakieś dowody wypłat czy wyciągi bo cyframi z sufitu to i ja mogę strzelać, chociaż i takie dowody wypłat można sfałszować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźta w piździec
strutu tutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makson
Dobre pieniądze można zarobić na pożyczkowych PP. To wprawdzie dopiero pierwsze tygodnie mojego działania na takiej zasadzie, ale już teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. ProfiCredit daje mi pasywny zysk,bo poświęcając kilka godzin wyciągam 6-8 stówek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×