Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

ja mam dzis 26 dc...no ale moje cykle sa bardzo dlugie bo kilkumiesieczne weic nie wiem co o tym myslec..a na pogotowie nie chce isc, bo wiem ze lekarze mnie zrypia po co przychodze..jak mam isc i sie prosic o pomoc to mnie mdli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja też bym poszła szybko sprawdzić co sie dzieje Basiula a może naprawde coś poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 111
Cześć dziewczyny. Dostałam dzisiaj @. Czyli kilka dni przerwy i znowu zaczynam starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak przyszła mama
basiula ja miałam w pierwszym cyklu picia ziół taki śluz, że mi się po nogach lało :) - wcześniej suchota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek85
Hej Kobitki:)Nie wiem czy mnie pamiętacie,w sumie to raz się tutaj udzieliłam.Tak samo jak Wy jestem "pijaczką" ziół,do tego biorę jeszcze luteinę i estrofem.Ziółka działają,jest piękny śluz,w końcu poczułam,że mam jajniki:)Niby wszystko pięknie ładnie ale jest coś co mnie martwi:moje nerwy!Zrobiłam się bardzo nerwowa,na wiele rzeczy reaguję krzykiem,stałam się uszczypliwą zołzą a taka być nie chcę:(Jestem lubiana wśród znajomych i bardzo nie chcę,żeby się to zmieniło ale nie radzę sobie z samą sobą.Wokół mnie ostatnimi czasy jest masa znajomych w ciąży,w tym moja bratowa.Bardzo cieszę się razem z nimi ale gdzieś tam w środku jest mi cholernie przykro.Nie mam pojęcia,może to żal do losu,że nie mogę zajść w ciążę sprawił,że takie rzeczy się ze mną dzieją,ale wiem,że tak być nie może.Przecież nie jestem jedyna z takim problemem.Poradźcie,proszę co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hej Gosiek85 a ile czasu sie starasz o dzidzie? masz jakieś problemy zdrowotne? wokoło mnie też też znajome zachodzą w ciąże też jest mi przykro ale w głębi serduszka wiem że mi też sie w końcu uda i nie tracę nadziei...czasami też wariuję ale liczę że uda mi sie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
jakaś rozkojarzona jestem dzisiaj i sie powtarzam hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek85
Witam Lancome 23:)Staramy się od roku.Mam niski progesteron i estradiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosiek:) moze ta presja tak na Ciebie działa...w sumie Cie rozumiem-ja z kolei zaczelam unikac kolezanek ktore sa w ciazy i/lub maja juz dzieci..jest mi przykro po prostuu.. a na co chorujesz?masz cos konkretnego stwierdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosiek85 :) widzę, że jedziemy na tym samym wózku. Też mam niski estradiol, progesteron swego czasu też był mały, jutro idę sprawdzić czy po ziołach coś się zmieniło. Jak Twój lekarz walczy z estradiolem???? Co do koleżanek w ciąży i dziećmi....wszystkie odsunęłam od siebie.... Tak mi jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
gosiek85 ja mam to samo co ty... biorę luteinę i clo... a ty bierzesz jakieś tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Gosiek85 zmartwiłam sie trochę ja się staram 6 miesięcy a ty rok czasu i mamy to samo już zwątpiłam że sie uda:( a kiedy sie dowiedziałaś że masz niski progesteron i estradiol? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome znowu się nakręcasz :)) to, że masz niski estradiol i progesteron wcale nie oznacza, że będziesz się starać tyle co my. Ja walczę 1,5 roku. Jak się czujesz po clo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
wiem znowu sie nakręcam:( normalnie sie czuję lepiej niż po luteinie po luteinie gorzej sie czułam wszystko mnie bolało a po clo nic mnie nie boli..nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, to dawaj znać jak samopoczucie po Clo. Mnie od dziś bolą piersi, coraz mocniej, ale to akurat zasługa Estrofemu, a nie ziół. Temperaturę mam ciągle wyższą niz przed owu. Jutro lecę znowu na badanie hormonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, to dawaj znać jak samopoczucie po Clo. Mnie od dziś bolą piersi, coraz mocniej, ale to akurat zasługa Estrofemu, a nie ziół. Temperaturę mam ciągle wyższą niz przed owu. Jutro lecę znowu na badanie hormonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropka temepraturę masz wysoką może mały bobasek będzie:) a co to jest ten Estrofem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek85
Tak konkretnie to na nic nie choruję.W styczniu tego roku lekarka stwierdziła za niski estradiol i progesteron,poza tym podobno wszystko jest ok.I tak już 7 miesiąc jadę na luteinie i estrofemie.Nie wem co o tym myśleć...Wstyd przyznać,ale jestem zielona w temacie i nie mam pojęcia czy jest jakaś inna możliwość leczenia mojej przypadłości.Ślepo wierzę swojej gince bo nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Gosiek to mamy to samo ja pierwszy cykl biorę luteinę i clo i zobaczymy czy sie uda:) na co jest ten Estrofem?? w czym ma pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek85 pytanie, w którym momencie cyklu masz niski estradiol??? Na początku, czy 7 dni po owulce? Badałaś go bezpośrednio przed owulacją??? Lancome, Estrofem jest to lek suplementujący estradiol, tak samo jak luteina progesteron. Z tym jednak, że estradiol nie jest tak łatwo podnieść jak progesteron. Moje wyniki z estrofemem bardzo niewiele się różniły od tych bez leku. Wzmocnienie owulacji na początku cyklu tabletkami Clostilbegyt lub innymi służącymi do stymulacji, jest podobno słuszną drogą do zwiększenia poziomu estradiolu po owulacji. Jednak każda z nas inaczej reaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dzięki Kropka za odpowiedź:) to zostane przy moich tabletkach /zobaczę jak ja zareaguje na nie:) A jak u Ciebie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek85
Estradiol i progesteron miałam badany 21 dnia cyklu.Estradiol 45,46 a progesteron 0,60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, zareagujesz prawidłowo i zajdziesz w ciążę :))) trzmam mocnoo kciuki!! No ja dziś lecę zbadać estradiol i progesteron, choć tak do końca nie jestem pewna, czy to właściwy dzień. Gosiek85 czyli owulację miałaś w 14 dniu cyklu, skoro badanie w 21? Tak dopytuję, bo ja kiedyś miałam owulację w 11 dc, a lekarz kazal mi zbadac progesteron w 21 dc i to już było za późno zrobione badanie. Polecam zbadać estradiol w 3 dniu cyklu z fsh, lh, a potem przed owulacją. Lekarz powininen Ci powiedzieć kiedy. To pokazuje, czy ten hormon przyrasta właściwie. Przy jednym dojrzałym pęcherzyku estradiol powinnen wynosi na Ok. 2 doby przed owulacją >= 200 pg/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja sobie zrobie wyniki po owulacji co ma być to będzie... zobaczymy jakie będe miała wyniki po owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
jak moje pęcherzyki same pękają to nie będe miała problemów po tym clo żeby pękły? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 ja mysle ze nie powinnas miec problemow:) no chyba ze dojdzie do hiperstymulacji w co watpie przy tej dawce wiec trzymam kciuki i działaj! ps. nie zrazaj sie jesli testy owu wykaza negatyw lub pozytyw wtedy kiedy nie powinny, bo przy stymulacji tego typu lekami wynik moze byc zaburzony:) Kropka80 czekamy na wynik-oby byl pozytywny! ja dzis ide na usg prywatnie do innego gina zeby uspokoic swoje sumienie..zobaczymy..zeby tylko nie bylo torbiela:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
dziewczyny trzymam za was mocno kciuki żeby wasze wyniki były pozytywne:):) a co to jest hiperstymulacja pierwsze słyszę:):):) nie chyba nic takiego nie będe miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×