Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Borys86
Basiula ja biorę clo od 3 do 8 dnia cyklu.Bez clo też mi rosną pęcherzyki ale mają w sobie nie dojrzałą komórkę bo przy dwóch mój estradiol zawsze wynosił mniej niż 100 pg/ml.Nawet jak brałam zastrzyki które kosztowały 450 zł też nie chciał rosnąć,a tu taka niespodzianka przy clo który kosztuję ok25 zł poszłam jak burza(słowa lekarki)dziwne to wszystko. za miesiąc też jak wszystko dobrze pójdzie podejdę do IUI. Basiula ty też masz problem z pękaniem pęcherzyków bo wcześniej pisałaś,że miałaś torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys86 no niesttey tak..i z tym zeby rosly tez;/ i zrozum tu organizm kobiety..raz tak raz siak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Basiula a próbowałaś robić sobie zastrzyki z gonadotropin? Może byś lepiej na nie reagowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys jak narazie moj lekarz chce sprobowac jeszcze z clo plus ovitrelle..mowil ze nie chce mnie poki co narazac na duze koszty bo a noz widelec sie z tym uda..aczkolwiek moj maz mowi ze czuje ze gonadotropiny przynioslyby efekt w moim przypadku..ja troche odpuscilam-co ma byc to bedzie,wszystko w rekach Boga.. Borys a Ty na cos konkretnego chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Ja mam stwierdzony zespół LUF i brak owulacji. Po za tym mam obniżony poziom AMH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys brak owulacji na jakiej podstawie u Ciebie stwierdzili? Sugerując się estradiolem?? Czy jeszcze jakoś to potwierdzali!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez jakiś czas upierałam się, że nie mam owulacji pomimo pękających pęcherzyków, dlatego tak dopytuję. Przy obecnych wynikach chyba wychodzi, że ją mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
LUF to niepękający pęcherzyk po prostu w moim przypadku rósł sobie i rósł aż powstawała torbiel sporych rozmiarów i po okresie dalej nie chciała się wchłonąć i musiałam brać przez następny cykl tabletki antykoncepcyjne.Trwało to ponad rok,tak więc mogłam się starać tylko co drugi miesiąc.Nikomu nie życzę takiego czegoś. Naszczęście teraz trochę się to zmieniło możliwe,że pomogły mi zioła naprawdę w to wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
dziewczyny mierzyłam teraz temperaturę w pochwie i mam 37,8 stopni to nie za dużo???? nie biorę żadnych hormonów teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Lancome masz taką wysoką temperaturę bo twój pęcherzyk nie pękł i w tym momencie utworzyła się torbiel a przy torbielach wyższa temperatura to standard .Miałam tak ochocho razy. Dzisiaj odebrałam wynik progesteronu tydzień po owulacji wynosi 36,6 ponad normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, temperaturę mierzymy od razu po obudzeniu, przed wstaniem z łóżka, więc jeśli mierzyłaś ją o 16, to nie martw się jej wysokością. Poza tym różne czynniki wpływają na jej wysokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
teraz sie obudziłam i mierzyłam temperaturę to mam 36,7 ale dzisiaj dla pewności pójdę do ginekologa innego zobaczę co mi inny ginekolog powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
i byłam u ginekologa nie mam torbiela tylko pękną mi pęcherzyk i boli mnie ten płyn w zatoce douglasa ginekolog powiedział że w dzień zawsze są wysokie tempertury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
u innego ginekologa byłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Od jutra mam brać luteinę dopochwową 2 tabletki dziennie co 12 godzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, trzymam kciuki! Ja dziś idę do swojego zobaczyć, co w brzuchu słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Brałam luteinę dpochwowo przez 3 miesiące i dalej nie jestem w ciąży. Skracała mi miesiączki, a teraz już mam wszystko rozregulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dzięki Kropka daj znać co tam słychać u ciebie:) a mi luteina bardziej pomaga niż d*phaston i regeluje mi miesiączki.. gość może masz inne problemy że zajść w ciąże nie możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza, 9 dzień cyklu, endometrium 7 mm, pęcherzyk 14 mm z prawej strony. Z lewej czysto, więc wygląda, że w poprzednim cyklu pęcherzyk pękł. W sobote mam się pojawić, jeśli pęcherzyk będzie ok. 20 mm to dostanę pregnyl tak na wszelki wypadek. Muszę zmniejszyć chyba dawkę ziół, bo do soboty pęcherzyk za duży mi urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
czyli wszystko idzie prawidłowo:):) Trzymam kciuki Kropko żeby sie udało:):) a to prawda że jak pęcherzyk pęka nawet jak ma 29 mm i komórka jajowa sie wydostaję to i tak może zostać zapłodniona nawet jak jest stara? tak mi ginekolog powiedział u którego była nie dawno że jest możliwe i prawdopodbne ale mi sie wydaję że jest za stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, nie mam pojęcia do jakiej wielkości pęcherzyka komórka jest ok, a kiedy już stara. Ale skoro lekarz powiedział, że jest to możliwe, to zaufaj mu. Trochę wiary! Poza tym kochana, jak nie teraz, to za miesiąc. Musisz być cierpliwa, choć wiem, że to trudne. Do kogo teraz będziesz chodzić? Do nowego lekarza, czy zostajesz przy starym? Ja swojego pytałam o Clo, ale jak zobaczył moje ostatnie wyniki i rosnący pęcherzyk, uznał, że nie ma sensu brać Clo, więc na razie kontynuuję picie ziół. Tak po cichutku sobie myśle Lancome, czy nie za szybko zrezygnowałaś z ziół. Twoje problemy są praktycznie takie jak moje, rosły Ci pęcherzyki same z siebie. Może trzeba było dać szansę ziołom. Chyba byloby to mniej inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Wiesz co kropko dam sobie szane jeszcze na tym clo to się bierzę przez 3 miesiace później sie przerwe robi i jak to nic nie da to z nowu będe piła ziółka:) powiem ci tak mój ginekolog więcej mi poświęca czasu niż u tego co byłam teraz i praktycznie to samo mówił tylko że u tego co byłam teraz zapłaciłam 150 zł a dla mojego płacę tylko 50 zł i chyba zostanę przy swoim mam bliżej i lepszy kontakt ma tym bardziej że zna moje problemy już długi czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, prawda jest taka, że nie znajdziesz lekarza za 50 zł, więc jeśli jesteś zadowolona, to nie ma co zmieniać. Jak długo piłaś zioła?? Ja z kolei myślę odwrotnie, jak Ty- 3 miesiące zioła, potem ewentualnie Clo :))) lekarz w sumie dał mi jeszcze 2-3 cykle i koniecznie idę na drożność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja piłam zioła tylko 11 dni..bardzo jestem zadowolona mimo że czasami długo czekam w poczekalni ale warto:) może sie uda Tobie i nie będziesz już musiała żadnych robić na drożność...mi ten ginekolog u którego byłam teraz jak patrzył na usg i na te pęcherzyk pęknięty powiedział że na pewno zajdę w ciąże jak nie w tym to w następnym ale szybko to się stanie ja mówie tak bardzo już 7 miesiąc idzie on powiedział że to tylko kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, życzę Ci tego z całego serca! Aczkolwiek uważam, że lekarze nie powinni takich rzeczy obiecywać. Mi tak gadają do dziś, a mija 1,5 roku. A potem dziwić się, że jesteśmy zrozpaczone przy każdym okresie. Jednak Ty masz przewagę, jesteś młoda, więc na pewno będzie dobrze :))) zobaczysz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
i właśnie to mnie najbardziej dobija że mam 22 lata i mam takie problemy....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×