Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witaj Osa :) ciekawi mnie na jakiej podstawie u Ciebie została stwierdzona endometrioza i brak jajeczka ??? Mój lekarz powiedział, że endometrioza jest do zdiagnozowania tylko podczas laparoskopii, a to czy jajeczko jest w pęcherzyku możliwe jest do stwierdzenia tylko przy punkcji jajników. Miałaś te zabiegi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
os ale endometrioza to przyrost macicy do jelita, przynajmniej tak mówił mój gin, ja też mam to zdiagnozowane. według mojego lekarza objawia się to bolesnymi miesiączkami, a nie torbielami... według mnie powinnaś się udac do innego specjalisty Dziewczyny, a macie już dzieci? ja mam bóle raz w lewym raz w prawym jajniku niby nie miałam owulacji w tym miesiącu więc dziwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce być mamą00
Dziewczyny mam pytanie czy ta mieszankę pije sie tylko wtedy gdy stwierdzony jest brak owulacji lub rzadka owulacja? Ja owulacje wg gina mam, wyniki mamy dobre, niby wszystko ok ale ciazy nie ma. Zastanawiam sie czy nie zacząć pić tych ziół. Nie chce tylko zeby zaszkodziły w jakiś sposób jeśli rzeczywiście owulacje mam.. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz znalazl torbiel - bralam 3 mies. pigulkj- nie pomoglo. Nie rosnie wiec tylko obserwowalismy. Kazala zbadac meza. Zrobilismy badania. Wracamy. Mojej lekarz nie ma. Idziemy do nowej-mowi ze armia OK.czyta moje dane w kompie. Oglada tylko lewy jajnik i mowi ze torbiel ciagle jest. Stwierdza ze to endom. i zaleca insemin. Chciala juz zapisac na droznosc ale my nie mieszkamy w Pl i nie bylo czasu. U nas pojdziemy do kliniki. Narazie ziolka i castag. Carla historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz znalazl torbiel - bralam 3 mies. pigulkj- nie pomoglo. Nie rosnie wiec tylko obserwowalismy. Kazala zbadac meza. Zrobilismy badania. Wracamy. Mojej lekarz nie ma. Idziemy do nowej-mowi ze armia OK.czyta moje dane w kompie. Oglada tylko lewy jajnik i mowi ze torbiel ciagle jest. Stwierdza ze to endom. i zaleca insemin. Chciala juz zapisac na droznosc ale my nie mieszkamy w Pl i nie bylo czasu. U nas pojdziemy do kliniki. Narazie ziolka i castag. Carla historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa ja bym to skonsultowała z innym lekarzem. Dla mnie dziwna droga postawienia takiej diagnozy. Chce być mamą00 ja też miałam swoją owulację i zaczęłam pić zioła. Niczego mi nie zepsuły, wręcz poprawiły. Więc spokojnie możesz pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dlatego olalam ja. Narazie pije ziolka a po nowym roku pojedziemy do kliniki u nas. Wogole dziwne z ta owulka bo sluz byl jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ze mam niedoczynnosc tarcz biore euthyrox 50/75 Musze zwiekszyc dawke bo teraz jest 2.75 czyli nie spadlo : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osa powinnaś iść do endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome pomyśl, że z każdym cyklem jesteś bliższa celu:) musi się udać, musisz w to wierzyć. ja wierzę:) ściskam Cię mocno i wysyłam pozytywne fluidy:) magdaj, osa witajcie ziołopijki:) mam nadzieję, że szybko podniesiecie statystyki ziółek:) osa może faktycznie lepiej jeszcze się zdiagnozować u innego lekarza? ja też słyszałam, że endometriozy tak łatwo się nie diagnozuje i do samego końca(czyt. do laparoskopii) nie wiadomo czy to właśnie to. sprawdź to bo niektórzy lekarze pozostają wiele do życzenia. wiem coś o tym:/ chce być mamą ja piję choć niby też miałam owu, choć generalnie lekarz do którego chodzę stwierdził, że nie pękają. a w tym cyklu pękł:) ovritelle czeka w lodówce na następny cykl. dziewczyny już po północy a to oznacza że zaczyna się 18 dzień po owu. testować? jeju jak się boje:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam. i jest. cudownie grubaśna, pięknie bordowa, ale jedna. jedna sama samiusieńnka. nic nie rozumiem? dlaczego faza lutealna tyle trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Dlatego ja już przestałam testy robić. Jak okres się spóźni to dopiero zrobie. Ta pojedyncza wredna kreska działa na mnie jak płachta na byka, czuje jakby mi ktoś w "morde dał" jak ją widze ;) Nie ma co sie dołować! Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim tyle, że mi w zasadzie się spóźnia. 18 dzień po owulacji już jest. okres powinien być, a nie ma. ani okresu, ani II kresek. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Cześć dziewczyny.U mnie trwa drugi dzień cyklu ;( Od jutra zaczynam stymulację zobaczymy co teraz mi wyjdzie. Odezwę się jak coś będę wiedziała. Też parę dni temu znowu wiedziałam tą wstrętną I na teście. Ale to mnie mobilizuje do większej pracy nad sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko jest gdy się ją widzi, ale faktycznie nowy cykl i nowa nadzieja. uda nam się! UDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś się uda tylko kiedy... wiecie co moja siostra też miała problemy, najpierw ciąża pozamaciczna wycieli jej jeden jajnik, później 3 lata leczenia odpuściła i pyk, a po kilku latach znowu pyk bez żadnych problemów więc jednak da się. A Wy dziewczyny macie już dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedno,psa;) Te chwile kiedy testy sa negatywne,kiedy przychodza @ sa naprawde ciezkie. Ale musimy byc silne,musimy wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to tak jak i ja :) najgorsze jest jak masz nadzieję, symptomy i wszystko wskazuje na ciąże, a później robisz test i czar pryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ja też mam jedno-kocice ;) I na prawdę jest jak dziecko ;) Raszell może powtórz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachell może lepiej z krwi?? dziewczyny bardzo mocno boli mnie dziś prawy jajnik. Do okresu mam tydzień myślicie, że może to byc od herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxim Jezeli powtorze to za kilka dni,o ile wczsniej @ nie dostane. Myslicie,ze jest jeszcze szansa?na tescie nie bylo nawet cienia kreseczki:( Dolarcia Myslalam o becie. Sama nie wiem czy wydawac kase,skoro testy ne wykaxuje w 18dni po owu?chyba juz cos powinno wyjsc. Objawow na @ nie mam. Caly czas pobolewa mnie lewy jajnik. Nie wiem czy doswiadczony lekarz moze pomylic sie co do owu?pokazywal mi plyn w zatoce:( nie kumam juz nic,eh. Chcialabym jz dostac@ skoro sie nie udaloi zaczac nowa nadzieje. Nie znosze tkwic w takim zawieszeniu:( Dolarcia to pewnie od herbatki,tez tak czulam. Jajniki po herbatce zachowuja sie jak na jakims disco;) daja czadu:) Mysl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachell to poczekaj i nie myśl o tym, będzie co ma być , a twoje czekanie nic nie zmieni. No mam nadzieję, w ogóle bóle mam jak na okres, ale przecież mam dostać dopiero za tydzień. Chyba że wcześniej dostanę heh szkoda, że mój organizm nie działa jak zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wczoraj zauwazyłam znowu że plamię lekko krwią ale teraz bardziej jest brązowa nie ma tego dużo ale na wkładce widać ślady nie wiem czy to początek okresu bo poprzednio co plamiłam i pisałyśmy o tym ze to była pewnie owulacja to minęło od tego czasu 7 dni dopiero nie wiem co o tym myśleć myślicie że to po ziołach i czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siczuanda Na okres chyba za wczesnie,w tydzien po owu brazowe plamienie moze ozn implementacje:) oby plamienie ustalo i oby to bylo to! Trzymam kciuki:) Kurde blade ta faza lutealna jest przekichana. Daje i odbiera nadzieje. Zwariowac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siczuanda a może plamienie implantacyjne? :)))) oj, jak byoby fajnie :) Mnie boli podbrzusze jak na @, a to dopiero 18 dc. Wkurza mnie to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×