Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Basiula Pecherzyk rosnie 2 a nawet 3mm na dzien w 15dniu Twojego cyklu bedzie mial ok 21mm i bedzie ready do pekniecia:) nie poddawaj sie i mysl pozytywnie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula witaj:) pecherzyki rosną 2mm na dobe na pewno tobie jeszcze wzrośnie :) Kropko mam przeczucie że udało ci się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
A ja już sama nie wiem o co chodzi 2 dni temu miałam dziwny śluz jasno brązowy myślałam że okres sie zbliża a tu nic.. już nie mam żadnych plamień ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja w 9 dc miałam pęcherzyk 10 mm, lekarz twierdził, że pewnie to będzie cykl bezowulacyjny. Wymusiłam wizytę w 14 dc i pęcherzyk miał 24 mm!!! Więc głowa do góry :))) Lancome, dzięki, ale jeszcze nie tym razem, czuję to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj mam 27 dzień cyklu, wydaję mi się że to nie ciąża ale dziwny ten śluz był tak jakby miała zaraz być miesiączka nie testowałam bo pewnie byłaby jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
to ja przed chwilką napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny na wspaniale wspacie-nawet nie wiecie jak mi pomagacie!! z lekarzem liczylismy ze bedzie juz jeden bardzo duzy albo kilka wiekszych patrzac na przeodtatni cykl ktory w 9dc skonczyl sie torbiela na 5cm.. organizm zaczyna sie uodparniac na ta dawke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym testowała na Twoim miejscu może rano? spróbuj co ci szkodzi. A ilu dniowe masz zazwyczaj cykle? Dziewczyny jak czułyście się na początku picia ziółek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome może powinnaś zrobić test tak dla pewności? dziewczyny jak czułyście się na poczatku picia ziółek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, odczekaj ok. 16 dni od owulacji, jeśli do tej pory @ nie przyjdzie, to testuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, ja czułam się super i nadal się czuję :) poza tym brzuchem, ale bez ziół też tak miałam po owulce. Tylko przed snem latam ze 3 razy do łazienki i ledwo wytrzymuję do 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Na razie poczekam może przyjdzie okres mój chłopak karze mi iść w poniedziałek do ginekologa. Ostatnio miałam 29,30 dniowe cykle już mam dosyć tych testów ciążowych:):) albo okres przyjdzie odczekam kilka dni albo pójdę zrobić bete.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ziolka obrzydliwe ale pomalu sie przyzwyczajam. Nic mi nie bylo ale pije tylko tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Mi zioła też nie smakowaly dla smaku slodzilam sobie miodem o wiele lepszy był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelll
lancome trzymam mocno kciuki, żeby, jak już się zdecydujesz na test, pojawiły się II grube krechy:) mi ziółka smakują nawet bardzo:) nie miałam żadnych dolegliwości, czułam i czuje się dobrze. minął 18ty dzień od owu. @ brak. test neagtywny. piersi zaczynają trochę boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome jest więc nadzieja :) bardzo się cieszę. U nie tydzień do @ czuje się źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcie Oby to zle samopoczucie przelzylo sie nadobre wiesci!tydzien szybko zleci i oby pojawily sie dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszell niech w ogóle ktoś ogłości dobre wieści bo na początku same ciąże, a u nas cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia Tez na to czekam z wielka niecierpliwoscia! Kropka biega do lazienki lancome ma podbarwiony sluz Ty sie zle czujesz a mi sie @ spoznia. Moze za chwile mocno podniesiemy statystyke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dzisiaj niestety okres dostałam:(:( głupia małpa przyszła:P ale się cieszę z jednej strony że w ogóle przyszła i nie muszę czekać miesiącami:) może w tym cyklu się uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome dokładnie lepiej, że przyszła i jest nowy cykl nowa nadzieja:) ja ciągle czekam. i to czekanie mnie wykańcza. chciałabym już wiedzieć. albo zacząć nowy cykl, albo niech te II się pojawią, wrr!;) chodzisz na monitoring w tym cyklu? czy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie złe samopoczucie to chyba efekt przeziębienia które dopiero dziś dało o sobie znać heh rachelll nie wiem czy do mnie to pytanie, ale na razie ja nie mam monitoringu czekam na wizytę u gin niestety praca na razie nie pozwala mi się u niego pojawić. Dziewczyny a też macie takie mieszane uczucia co do ciąży? Ja mam tak, że mega bym chciała ale jednocześnie okropnie się boję, że nie damy rady fizycznie, finansowo, że moje ciało się zmieni. Instynkt mam i wiem, że będę kochała przeokropnie swoje dziecko jednocześnie boję się tych zmian które ono może, ba na pewno przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia kazda z nas ma jakies obawy. Poza tym decyzja o dziecku zawsze jest nie w czas,bo jeszcze gdzies na wakacje pojechac,bo praca, bo finanse i cuagle cos. Co do ciala zalozymy potem watek z chodawska:D killer skalpel i bedzie spoko:D obawy sa zawsze to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Raszel ja będę musiała iść na monitoring bo od 3 dnia cyklu będę brała clo przez 5 dni i potem zastrzyk pregnyl. Ja się boję tylko jednej rzeczy że po ciąży będę miała rozstępy a tak to czekam cały czas na maluszka. A robiłaś test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozstepy fajne nie sa,ale mozna z nimi powalczyc:) To dobrze,ze bedziesz chodzic dostaniesz zastrzyk i bedziemy trzymac kciuki:) a ziolka odstawiasz?czy bedziesz pic? Po clo jest wieksza szansa na ciaze mnoga:) Robilam test wczoraj. Czulosc testu 25,ale tak czy siak gdyby cos bylo to powinno juz wyjsc. Czytalam o tej fazie lutealnej ona w miare jest stala. Wiekszosc zrodel podaje,ze od 12do 16 dni. A ja 2.09 mialam owu wczesnie rano. Wiec juz bite 19dni minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak pomyslalam czy ziolka nie rozregulowaly mi cyklu? Kurde zupelnie nie wiem co robic. Jak do czwartku nie dostane to w pt pojde na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×