Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Marmurkowa
Kejtlin spokojnie, zrób test jeszcze raz jutro z porannego moczu. Może faktycznie z tego porannego jest lepiej. Jak wyjdzie negatywny to wtedy umówisz się do lekarza. Ja nadal trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
A ja robilam dziś badanie hormonow.I za przeproszeniem du..... Prolaktyna wysoka i tsh znowu też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Mój partner też jest za tym zeby powtórzyć test gdyz uważa że byla dosyć późna godzina i przed zrobieniem go wypilam sporo wody ale ja nie jestem do tego pozytywnie nastawiona... boli mnie brzuch dosyc mocno ale tak w okolicach pępka, nic wiecej... chyba muszę ochłonąć i się jakoś zrelaksować. Wolałabym zeby ta @ przyszla zamiast znowu jej braku bo nadzieję na dziecko w tym miesiącu juz stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin nic nie trać tylko powtórz test:) Ta moja przyjaciółka zrobiła chyba z 5 i nic. Była w lekkim szoku kiedy zrobiła taki byle jeki i wyszły dwie krechy :) Poprzednie testy były drogie i to z tych bardziej czulszych.... Więc głowa do góry i odgoń złe myśli jeszcze nic nie jest przesądzone, posłuchaj Partnera i rób następny test. Ten Twój ból "pępkowy" też nie jest jakiś taki na @. Oli lekarz proponuje jakąś kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Do lekarza ide dopiero w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Postanowiłam test zrobic gdzies za 2 dni i to rano zeby mieć już tą pewność chociaż wiem że i tak nic z tego... kiedyś już miałam problemy z nieregularnymi cyklami, nawet po kilka miesiecy brak @ i nie chcę żeby to wróciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam dzis 32dzien cyklu. Poprzedni cykl 34dniowy. Od 33dnia plamienie bylo. Wczesniejszy cykl 32 dniowy. Jeszcze wcześniejszy 35dniowy. Mialam zapalenie pecherza wtedy, tak jak w tym cyklu. Na razie czuje klucia w prawym jajniku. Rano robilam test taki za 1zl z allegro. Wyszedł negatywny. Następny tedt w czwartek rano. W czwartek mam wesele. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Co do plamien przed @ to moze też oznaczać zaburzenia hormonalne i brak owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Sandri moj pierwszy test tez negatywny rowniez w 32 dniu cyklu i kolejny test tez jutro rano. Ogólnie cykle 29 dniowe lecz poprzedni byl az 33 dniowy ale wytłumaczyłam to sobie że byl to pierwszy cykl z ziołami więc moglo sie coś przesunąć, za to dzis 34 dzien cyklu i ani @ ani żadnych dolegliwości, nic... cos mi sie wydaje że wszystko sie rozregulowalo :/ a juz tak długo miałam spokój. Informuj jutro jak sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam 33dzien cyklu. Brak plamien! To jest sukces! Brak okresu. Test ciazowy negatywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Ja tak samo dzis 33 dzien cyklu, lekko czuje piersi i plamie na ciemnobrązowo jak zawsze przed okresem :( Z tym ze nigdy nie miałam tak długich cykli zawsze zazwyczaj 29dni... To mój drugi cykl z ziołami. Pierwszy piłam tylko do owulacji, a teraz pije cały czas bez przerwy. Mam nadzieje, ze mi zioła nie rozregulowały wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze. Mam nadzieje ze nie, Rekinku. Ja czułam naprawdę pozytywne efekty ziół. Jestem poki co bardzo zadowolona. Żadnych efektow ktorymi moglabym sie martwic. Owulacja książkowa jak nigdy. I brak plamien. Myślę ze mi uregulowaly hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Ja pije ziola 3 cykl i po dwoch poprzednich wiem napewno ze mi rozregulowaly cykl bo zawsze mialam 28-30 dc a teraz ostatnie dwa miesiace to 33. Pije jeszcze ten miesiac i robie sobie przerwe. Trzymam za waas kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
I jak dziewczyny testowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin czekamy zniecierpliwione, zdradzisz nam co wyszło na teście:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
a marmurkowa , jak twoje objawy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia u mnie 7 dc. Ciągle na ziółkach, mam nadzieję że jakieś objawy zaczną się w 29 i później dc:) A jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Zauważyłam ze wy to już prawie specjalistki w pcos a ja jestem zielona i potrzebuję pomocy. Jakis miesiąc temu lekarz stwierdził pcos powiedział ze przez pół roku mam brac luteine bo może się uda a jak nie to czeka mnie laparoskopja. Więc wybrałam się do innego on powiedzial że muszę udać się do szpitala na badania hormonalne. Moje pytanie brzmi co jest lepsze którego lekarza wybrać ( chodzi mi o sposób leczenia) dodam że mam 31 lat i to juz chyba ostatni dwonek na dzidzie Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj. Masz kupe czasu jeszcze na dzidziusia! Jestes mlodziutka. Spokojnie podejdz do tego. Bez spiny. Ja bym na twoim miejscu sprobowala najpierw naturalnie sie leczyc z ziołami. Jest mieszanka ziol na pco. Sprobowac pare miesiecy, jak nie da efektow to dopiero isc na chemiczne leczenie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
ja po 2 latach prob wybralam sie do lekarza i poki co nie zaluje bo zostalam wyslana na badania pochwy i mam infekcje ktora trzeba wyleczyc i na badanie hormonow. Do lekarza dopiero ide na kolejna wizyte ale juz widze ze mam wysoka prolaktyne i to moze byc jeden z powodow ze nie wychodzi./Ziola jak najbardziej ale hormony bym radzila sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Ja czuje sie ok , właśnie zaczęłam luteinę i to 17 dc moi leci czas zobaczymy czy torbiel sie zmniejszyła w następnym cyklu , torbiele wchłaniają sie wyciągu 2 cykli taka ponoć jest reguła i raz sie u mnie potwierdziła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Po wyczerpaniu moich zapasów klimuszkowych chce zrobić 7 dni przerwy i włączyć sroczke lub casta ;) ale brzuch mnie dziś jakoś tak pobolewają jak na miesiączkę i być może to owulacja ..... Sama nie wiem owulacja lub dostanę znów okresu za wcześnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny od tego cyklu piję zioła . Czytałam ze zioła należy pić do owulacji lub przez 3 miesiące. Moje pytanie to czy jesli dostanę owulacj a np jej nie zauważę bo podobno tak może być i zaszła bym w ciąze pijąc dalej zioła czy dzieje się coś wtedy z ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Hej dziewczyny! Przepraszam że wczoraj nie dalam znac, pewnie czekalyscie zniecierpliwione ale byłam totalnie odcęta od internetu :) a więc tak, zrobilam test z porannego moczu i czekam i czekam no i patrze.. jedna kreska... az mnie cos w sercu ścisnęło. No i tak wpatruje sie w ten test jak w milion dolarów i ze złością i ze smutkiem i nagle widzę cień tej drugiej kreseczki no taki prawie niewidoczny ale jednak jest, tyle tylko że pod odpowiednim kątem do światła. Ostatni moj cykl trwał 33 dni i gdyby isc tym tropem to dzis jest moj 36 dzień cyklu wiec to kilka dni po spodziewanej @ więc może dlatego taka bladziutka? Co myślicie dziewczyny? Za 4 dni gdzieś oczywiście test powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtlin ja bym sprawdziła już jutro, jeśli jesteś w ciązy to powinno być ciut ciemniejsze niż dzisiaj :) w życiu bym nie wytrzymała 4 dni. Albo poszłabym zrobić Bete z krwi... trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja bym tez pobiegla na bete. Super.Myśle ze możemy już gratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta vel mrt
Kejtlin, ja robiłam test ok. 10 dni po owulacji i test nie pokazał 2óch kresek, ale go odłożyłam i po dniu pojawiła się na nim lekko widoczna druga kreska. Drugi test zrobiłam ok. 2 tygodnie po owulacji i test pokazał 2 kreski, ale ta druga była bardzo blada. Też uważam, że powinnaś zrobić betę, a jeśli masz cierpliwość - odczekaj kilka dni i ponów test. Myślę, że wyjdzie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Oczywiscie że zrobię betę tylko że dzis juz nie zdążę a teraz przecież weekend, laboratorium zamknięte a do tego na wynik trzeba czekać kilka dni więc prędzej ten test zrobie niz cokolwiek bede wiedziała z bety :) Marta i okazało się że to ciąża? steruje się bardzo bo ta kreseczka dała mi mega nadzieję chociaż to właściwie tylko cień cienia, bardzo bardzo bladziutka. Ciekawe czy jutro rano byłaby juz mocniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
wow ..! gratulacje i to po ziolkach tak zaskoczylas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×