Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej kochane :) Ja już jestem szczęsliwa żoną i wracam do starań o dzidzi :)Jak tam u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i PRZYLAZŁA GŁUPIA @ w 26 dniu cyklu. aż dziwne bo zawsze miałam minimum 31 . Ja juz nie wiem moze źle jakos biore te wszystkie leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-) Bubblegum - gratuluję męża :-) Nastka88 -pijesz zioła o.Sroki ????, to one Cię tak wyregulowały ?? Ja natomiast widzę małą poprawę,ale póki co siedzę cicho żeby nie zapeszać. Czekam na olej lniany zaproponowany przez Asbarię, no ale znając życie to pewnie dotrze po tygodniu jak to miało miejsce z ziółkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szimona
Witajcie Od tego cyklu piję mieszankę nr 3 ojca Sroki. Okresy mam bardzo nieregularne, wywoływane często luteiną, ponoć to PCO ale nie takie typowe. I teraz mam pytanie. Dziś jestem w 24 dc, piersi mnie bolą, podbrzusze pobolewa - czyli objawy jak na okres/ciążę. Czy gdyby jakims cudem okazało się, że udało się zafasolkować, to picie tych ziółek do czasu zrobienia testu (czekam na okres do końca przyszłego tygodnia) nie zaszkodzi ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
ja bym poczekała jak @ przyjdzie i od 1 dnia cyklu zaczęła je pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, pisalam jakis czas temu ze zaczynam pic ziolka.... a teraz dziewczyny ręce mi się trzęsą zrobilam test ba dwa testy przed chwila i sa dwie kreski!! nie moge w to uwierzyc... ale zastanawiam się czy to ze jak bylam tydzien temu u gin i wykryla mi torbiel to czy on nie wplynal na wynik testu? bo wrecz boje się w to uwierzyc ze moze jednak się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydka pogoda - WRACAĆ NA FORUM !!!!!!! :-) Ajka86 - ja nie odpowiem bo nie wiem, chociaż w głowie mi się to nie mieści jak test może wykryć torbiel zamiast ciąży ;-) , może jak reszta SROCZEK tutaj wskoczy to Ci pomogą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tencykl
ja też nie mam pojęcia czy torbiel może mieć wpływ na wynik testu wydaje mi się ze nei :?/ Ja mam dzisiaj 22 dc.narazie cisza, zioła piłam tylko do owu w tym cyklu, bo piję niecały 2 cykl, ale już mam ich dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety torbiel może błędnie dać pozytywny wynik testu... najlepiej zrobić betę, po 2 dniach ponownie badanie i zobaczysz czy przyrasta. A najlepiej wybrać się znowu do gina. Życzę Ci żeby to jednak była ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer, nie wiedziałam, że torbiel tak może zmylić :-( Tencykl dlaczego Ty pijesz tylko do owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedzi, tak jak koleżanka pisała doczytałam że jednak są takie przypadki, jutro ide na badania z krwi, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tencykl
poprzedni cykl piłam do końca, moje koleżanki piją tylko razem z wiesiołkiem do 12 dc a ja ze względu na smak musiałam zrobić przerwę. te nr 3 sroki można brać przez cały cykl, albo tylko do owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny nie wiem czy to ziółka piłam je tylko jeden cykl (moj m tez wytrwale pił ze mną) ale dzis odebrałam wyniki i jestem w ciąży! podczas picia ziółek co na pewno zauważyłam to pojawienie się śluzu płodnego którego przez ostatnie miesiące u mnie było jak na lekarstwo. pozdrawiam dziewczyny i życzę dużo szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tencykl
Ajka86 super gratulacje!!! A powiedz jaki masz śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tencykl teraz? teraz mam śluz mleczny/biały i pobolewa mnie podbrzusze , piersi i sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka86 STRASZNIE SIĘ CIESZĘ !!!!!!!!!!! i oczywiście GRATULUJĘ !!!!!!! :-) Ja natomiast fatalnie się dzisiaj czuję, zioła robią swoje, ale nie wiem czy na korzyść czy nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
ajka to super, jesteś jak przebłysk słoneczka w te burzowe dni:) u mnie zero efektów, czuję jak @ się zbliża...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madziny nie trać nadziei ja w tym cyklu na nic nie liczyłam bo tydzień temu byłam u gin i wykryła u mnie torbiel, czułam sie jak na okres a test po prostu tak zrobiłam bez emocji i wyszly te dwie krechy a beta to potwierdziła:) więc jak widzisz nie można się załamywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
ajka:) do załamki mi daleko, te etapy na szczęście mam za sobą - teraz idę jak taran byle do przodu:) ale teraz kończy się 3ci cykl z ziołami i trzeba je odstawić...hmmm...pomyślę co zrobić we wrześniu, póki co skupię się trochę na pracy:) a za ciebie trzymam kciuki jak i za inne ziołopijki :P zioła pomagają, innym bardziej i kuracja kończy się ciążą, innym mniej, czyli tak jak mi:) bo pms jednak zniknął całkowicie i gdyby nie "ćmienie" w brzuchu to nie czułabym się jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Dzień doberek.. Dziewczynki ja dopiero od 8 dni piję ziółka.. szukałam różnych informacji na ich temat i znalazłam ten wątek.. pozwolicie ze dolącze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem nowa na tym forum ale przeczytałam kila ciekawych informacji i jakoś mi lepiej bo wiem ze nie tylko ja mam taki problem jest mi bardzo źle i czuje się niespełniona jako kobieta były chwile załamania i rozpaczy ale życie toczy się dalej. próbowałam już wszystkiego i te zioła to koja ostatnia szansa niektóry z was się udało wierze gorąco,że ja też będę miała to szczęście, ale póki co ciesze się że jest to forum i chociaż trochę można polepszyć swoje samopoczucie:) Ps. Dziewczyny mam pytanie ja piję ziółka pierwszy cykl czy po trzech miesiącach trzeba je odstawić? i na jak długo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
hej Smerfetka.. o ile wiem, pije się przez 3 m-ce, odstawia się na 1 m-c i znowu 3 miesiące.. ale może mnie któraś z Dziewczyn poprawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani@k Witaj wśród nas:) smerfetka29 Ziółka pije się przez trzy cykle później jeden cykl przerwy i później znowu trzy i tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
Witam pilam caly cykl ziola dostalam normalnego okresu potem tydzien przerwy i na nowo tylko ze to juz trwa 8 dni i to bfity. Nie wiem co sie dzieja czy ktoras z Was tez tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna (ale długi nick) :-) piłaś zioła o.Sroki i dostałaś okres zaraz po okresie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam :-) zioła musiały Cię rozregulować o ile piłaś je tak jak powinnaś. Zioła wydłużają cykl lub skracają (o czym wszystkie wiemy), ale u Ciebie to typowe zaburzenie hormonalne. Ja na Twoim miejscu odstawiłabym je i zrobiła badania, a dopiero później zaczęła je pić. Czy oprócz ziół bierzesz jakieś lekarstwa ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
ogolnie mam nieregularne cykle mecze sie tylko z nimi. Pilam je tylko a zadnych lekarstw nie bralam. chyba tak musze zrobic i isc po niedzieli do gin i na badania. Juz je odstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuskam
Cześć dziewczyny, Ciągle obserwuję ten wątek. justynawola26 - miałam to samo - krwawienie śródcykliczne trwało 5 dni i było obfite, ale samo przestało. Myślę, że to była reakcja na zioła, może jajniki się oczyszczały. Zioła piję 1 cykl, dziś mam 35 dc, owulacji jeszcze nie było :( Ale nie tracę nadziei i wierzę w ich moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
matuskam pierwszy raz tak mialas?? martwie sie bo nie wiem co sie dzieje. odstawilam je narazie. A Ty pijesz je nadal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×