Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Japanica

Maszynki do Golenia Dorco

Polecane posty

Gość Anka9990
polecam również... niestety Twoje linki nie działają... zaglądnij tutaj: http://maszynkidorco.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korek2
Dorco robi lepsze maszynki od gillette, ale i tak nikt tego nie kupuje bo się ludzie przyzwyczaili ze gilete i wilkinson są najlepsze... cóż taki naród ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne są te maszynki do golenia się, kupowałem je ostatnio na www.strefagolenia.pl i mogę osobiście polecić, dla mnie rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaliszmaragd
Odświeżam temat. Zauważyłam te maszynki w drogeriach Vica i dziewczyny mówiły że są rewelacyjne. Kupię sobie w najbliższym czasie i napisze kilka słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo wygodniejsze są maszynki elektryczne! nie trzeba pianki czy żelu. przed świętami na pewno bedzie gromada promocji w elektrosklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam. Nigdy elektryczne nie dają takiego komfortu jak ostrza w glarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
easyshaveclub sprzedaje maszynki do golenia firmy dorco. trzeba się zarejestrować ale chyba warto bo ceny mają atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorco, Gillette czy Wilkinson to wszystko zależy od osoby, każdy ma inną cerę i inny "zarost". Od kilku lat kupowałam Gillette Venus ale ostatnio w sklepie www.strefagolenia.pl kupiłam maszynkę Wilkinson Intuition Sensitive. Ma specjalne dwa paski nawilżające, które powodują że nie potrzebny jest już żel do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×