Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ajajaj11

Mam problem z rozczesywaniem włosów

Polecane posty

Mam proste, średniej długości włosy i zawsze mam problem z ich rozczesywaniem niezależnie od pory dnia i czy po myciu czy nie, nawet jak wracam od fryzjera po ścięciu końcówek to na drugi dzień problem znowu się pojawia. Używam szamponu i odżywki z garniera lub loreala i nic to nie daje. Moje włosy są cały czas poplątane i wydaje mi się że wyglądam jak jakiś chochoł. Może ktoś z Was miał taki problem i wie jak go rozwiązać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila wiosenna
Ja mam bardzo geste i raczej długie włosy. Pomaga mi zawsze do ostatniego płukania dodanie octu jabłkowego. Dla mnie to jest lepsze niż jakakolwiek odzywka. Spróbuj moze i tobie tez pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila wiosenna
a i jeszce jedno. Po tej plukance wlosy niesamowicie slicznie zdrowo błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje użyć po myciu jedwabiu do włosów,ładnie pachną, rozczesuja sie bez problemu nawet mokre, błyszcza i utrwalone sa...ja uzywam jedwabiu z Leo do moich d\lugich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ktoś ci źle życzy
przesądni mówią, że włosy od tego też się plączą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciągle kwap, wełnę na włosach;/ pochodzę 2 godziny z rozpuszczonymi i grzebienia nie da sie włożyć... niestety nie zauważyłam jeszcze złotego środka;/ A ten ocet jabłkowy co daje za efekt? lepsze rozczesywanie? ile tego wlewasz do wody? Nie śmierdzą po tym włosy? A po za tym po occie muszą sie niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomaga szampon i maska
Garniera z serii wygładzającej Fructis włosy super się rozczesują, są miękkie i błyszczące używam szamponu 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×