Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama córek

o której godzinie u was w mieście robią chrzciny?

Polecane posty

Gość DO autorki kibolki
Ja to w ogóle nie wiem czy ktoś normalny chrzci i wyprawia chrzciny dla kasy. W głowę się postukaj kobieto, a najlepiej to bym radziła powiedzieć matce dziecka, że dajesz taki skromny prezencik bo obiadu nie ma..... A do panny, która zdaję dobrze tak zrobiłaś się nazwała - to Ty nie wiedziałaś idąc na ślub o której będzie i gdzie odbywa się wesele?????? A wyjmowanie na przyjęciu połowy wcześniej zaplanowanej kwoty to ostatnie parszystwo- i tak Ci się to prędzej czy później odbije- wypchaj się tymi pieniędzmi. Jak ja nie lubię typów idących na uroczystość, żeby się nażreć!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhdem
jestem facetem ale jak czytam cię autorko że jest tak wkurwiona bo pójdziesz tylko na cistako i kawę a prezent kupiłas za drogi i ci szkoda kasy to nóz mi sie otwiera w kieszeni, oblesna babo jak ty swoje dzieci wychowasz, pewnie wyrosną z nich takie ohydne materialistki jak i ty. Ech polaczki i ich mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO autorki kibolki
bdhdem - nie szufladkuj nas :) mysle, ze autorka jest z rodzaju starszych cioc, ktore wypada zaprosic, ale nie bardzo sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj autorko, autorko
Jesteś mocno przewrażliwiona-to właśnie ty jesteś sępa na kasę-bo patrzysz na to żeby pójść i się najeść za to co dasz-żal.....a przecież nie o to chodzi-jak ktoś chrzci dziecko i zaprasza to z racji tego, że chce świętować w czyimś gronie ta doniosłą chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
up uop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po północy i kończą po 5 dniac
h na lokalnych izbach wytrzezwien i przyjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
jasneee..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po północy i kończą po 5 dniac
Nie masz większych problemów? Szkoda mi tych ludzi, że mają tak beznadziejnych znajomych, którzy nie dość że zostali zaproszeni to jeszcze obrabiają im dupę. Nie powinni was zapraszać. Jesteś hipokrytką. Po prostu nie idź - tak będzie najlepiej dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
spierdzielajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po północy i kończą po 5 dniac
Sama spierdzielaj cyniczna dziewucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatyga
od 18 do 24 chrzciny bo nachapem sie kasy a chołota pójdzie ze chrzcin o 21 maximum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
U nas w mieście robią koło południa Dobrze, zaproszę ze 40 osób, każdy będzie myślał ze skoro tak wcześnie chrzciny to i wyżerka będzie mocna, kupią drogie prezenty, koperty się nie będą domykały (formatu A4 oczywiscie, z mniejszymi wstyd sie pokazać) A ja po kościele i odebraniu należnych mojemu dziecku hołdów w postaci wyzej wymienionych kopert i prezentów zaserwuję kawę i po kawałku ciasta (babkę kupię, najtaniej wyjdzie) i podziękuję za przybycie, ale jesteśmy bardzo zmęczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
autorko tepa a czy w tym wszystkim pomyslalas o dziecku ze latwiej jest przyjac gosci po poludniu wieczorem polozyc dziecko i moc jeszcze chwile porozmawiac z goscmi?poza tym jesli kosciol okresla sam godzine chrzcin to chuj ci do tego pazerna malostkowa wiesniaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatyga
u mnie własnie nie ma innej możliwosci! w kościele! także [pomyślałam sobote że od 18-24 i się nachapem kasy, rodzinka nie protestuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
noo nie wiedziałam że kraków to wieś ale skoro tak uważacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
to tm bardziej zastanow sie nad swoimi zasciankowymi pogladami :Onie chcesz nie idz schowaj prezent dla swojego dziecka i sie najlepiej obraz,bo rodzice niemowlecia nie maja ochoty na sped podobnego tobie bydla:Omyslisz tylko o sobie i tao przdekazesz swoim dzieciom gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
zamilczcie szmaty ja mam rację i tyle! a moje dzieci są przynajmniej wychowane w czci religii chrześciajnskiej, gdybym mogła to bym napisała na swych drzwiach nie przyjmuję prezentów i kopert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
hee nie trafilas jestem ateistka i nie chrzcze swoich dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
wlasnie przez takich katoli jak autorka" postaw sie a zastaw sie" beda dorosle to sie ochrzcza jak beda chcialy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
nie trafiłaś hehe podszyw na dole, jestem chrześcijanką, i co to za obleśne taki temat zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
slubu koscielnego tez nie mam i miec nie bede nie jestem hipokrytka jak wiekszosc tego pieknego panstwa katolickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
baw sie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
gdyby autorka była taką katoliczką to by takiego tematu nie zakładała. a ja ateistka wychowuje dzieci lepiej niż wy szmaty katoliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
do ślubu katolickiego nic nie mam ale czy nie lepiej żyć na kocią łapę? przetestujesz każdy towar nie musisz brać rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
o i za to podszywowi dziekuje:D to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
mam slub cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
przestań się podszywać! księdza bym przyjeęła ale jakby był przystojny i bez sutanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eve
i nie mówcie że jestem kociara, jak więkoszośc was, u nas jest się życzliwym nie pije się wódki i daje szczere ogromne prezenty i kopertę a4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
:D:D:D pomylilo ci sie z satanizmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×