Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klara karla

Prosze o skomentowanie menu-tym razem na imprezę dla znajomych

Polecane posty

Gość wielbicielka klarownego czaru
natomiast przeciwniczki klary to nie pisza na pomaranczowo :D zaczernily sie i pokazuja odwaznie swoja wlasna twarz :classic_cool: podejzewam, ze klara nie wymaga i nie potrzebuje obronczyn :o aczkolwiek, owszem, ma sympatyzujace z nia 'kolezanki'. i zauwaz, ze one nie pyskuja, tylko (dopiero wtornie) odpowiadaja na pyski przeciwniczek. logika sie klania, zastosuj ja w zyciu i na forum ;) bo na razie to tak chlapiesz aby chlapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj jjjjjjj
wy jestescie bezalkoholowi? Bo jesli tak to ok, da sie przezyc, ale u nas wszystkie imprezy tegp typu sa alkoholowe i jak sobie wyobraze kakao z winem/wodka/czymkolwiek to mnie na rzygi zbiera. Swoja droga menu ciekawe, nigdy w zyciu bym go swoim gosciom nie zaserwowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola hola moje drogie, przpominam o czarze wzajemnego szacunku i zrozumienia! Niech Was on ogarnie tymbardziej że mamy okres czasu i zadumy - Wielkiego Postu! Ja sobie sama nie pisze kometarzy, wiec jednak ktos mnie lubi, np. koleżanka jedendwatrzy czy słoneczny słonecznik. I póki one beda chciały mnie czytac, będe pisac choćby dla tych dwóch wspoaniałych osóbek! Widzę że są tu osoby którym słowo CZAR WZAJEMNEGO SZACUNKU I SZROZUMIENIA jest obce i takich osób nie życze sobie ani w moim życiu, ani nawet na forum. Jest milion innych tematów, naprawdę może na nich odnajdziecie magie która wypełni was pozytywna aura po same uszy. I tego wam zycze, bo be czaru daleko w zyciu nie zajdziecie. Spytałam tylko o menu, nie wiem skąd w niektórych tyle jadu. Arturek to po prostu zaraz wyjdzie w siebie, taki jest zaszokowany tym co tu piszecie. Nie chciał mi wyjśc z wanny, taki podły nastrój go ogarnął. Uszanujcie go, jezeli nie mozecie mnie, bo to bardzo poczciwy, pracowity i uczuciowy człowiek, nie psujcie mu humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka klarownego czaru
klaro, 🌻 dla ciebie :) 🌻 i dla arturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Jak ktoś ma żołądek ze stali i cierpi na absolutny zanik kubków smakowych to "menu" jest idealne :D Normalnemu człowiekowi robi sie niedobrze od samego czytania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka klarownego czaru
ona sobie robi jaja z was, nie z nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robie sobie jaj, jedyne jaja jakie planuję zrobić to te na imprezkę i dzisiaj będę robić jaja bo to PRIMA APRILIS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka klarownego czaru
klaro, ci powiem jedno, na taka sentymentalna imprezke a la dawne czasy to bym do ciebie przyszla sama, i to z ogromnym bukietem azalii (rosna w mojej ololicy), a dla arturka na urodzinki ... no nie wiem ... moze szorty plazowe na lato? ale ze to nie mozliwe, to na twoja czesc i podziekunek za czar, sama sporzadzae sobie jaja w sosie musztardique ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka do you remember
Menu dobre...ale chyba na sranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszli kol
Klaro kocham Cie, z Toba sa jajca jak berety!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel pikiel
Klaro Karlo menu bardzo wymyślne i wyrafinowane,ja od siebie dodałabym jeszcze kilka przekąsek: coś na słodko np landrynki,dropsy miętowe,draże kakaowe, kukułki, cukierki kapitańskie,sucharki,które można by było moczyć w herbacie i zajadać,ewentualnie takie duże wafle posmarować dżemem i pokroić na kwadraciki.Do rolmopsów dodałabym po kilka szprotek wędzonych a jak nie bedziesz mogła ich zdobyć to mogą być z puszki w pomidorach lub oleju.Do zupy jarzynowej zrobiłabym lane kluski ewentualnie zacierkowe będzie bardziej gęsta i pożywniejsza.Do jajek w sosie dodałabym kasze gryczaną omaszczoną cebulką i skwarkami a do kapusty kiszonej łyżeczkę cukru.Naleśniki i kefir genialny pomysł,jestem za.Aha możesz porobić takie małe kanapeczki np. z konserwą turystyczną, serkiem topionym,pasztetem z kogutkiem,twarożkiem ze szczypiorkiem. A do picia wode przegotowaną z cytryną i cukrem.Pyszneeee.Zyczę udanej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
pumpernikiel pikiel Swietne , brawo .Jesteście cudowne .Miłego dnia.A Tobie Klaro udanej imprezki,bo to dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×