Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baxxxxo

na jaki kurs księgowości pójść w stolicy aby nie zmarnować kasy

Polecane posty

Gość Baxxxxo

Zamierzam w przyszłości albo otworzyć własne biuro rachunkowe albo zostać księgowym a najlepiej samodzielnym księgowym, nie miałem jednak z tym nigdy doczynienia i w związku z tym planuję skończyć jakiś niezbyt drogi i najlepiej weekendowy kurs który da mi rozeznanie co i jak, jaką firmę polecacie, na co zwracać uwagę i co skończyć by mieć większe szanse na zrealizowanie swoich planów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby otworzyć biuro rachunkowe musisz zdać egzamin państwowy lub ukończyć studia wyższe z rachunkowości np. http://studia-podyplomowe.biz.pl/szkolenie,13,Rachunkowosc_wedlug_MSR_MSSF_-_III_Edycja.html Jeśli chodzi o kurs to zdecydowanie wybieraj firmę z doświadczeniem, najlepiej taką co organizuje tez szkolenia i wiadomo że ma szerokie zaplecze. W Warszawie to przede wszystkim Stowarzyszenie i MDDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Wnuk
Ja ze swojej strony polecam kurs Goworku, na pewno jest warty swojej (dodam, że atrakcyjnej przy tej liczbie godzin) ceny. Dyplom, który otrzymujesz po egzaminie uprawnia Cię do wykonywania pracy w zawodzie księgowego. Dodam jeszcze, że na kursie stawiają na praktykę i szkolą Cię doświadczeni i profesjonalni wykładowcy. Także naprawdę warto wybrać Gowork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
go work spamuje fora skoro spamuje podajac się za swoich zadowoloncy klientów to znaczy że najprawdopodobniej takowych nie posiada więc można mieć wątpliwośc co do jakości jego zajęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×