Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zeza

dopasowane jeansy

Polecane posty

Mam problem z kupnem jeansów. Potrzbuję fajnych dopasowanych spodni. W pasie i na pupie. Takich żeby nie odstawały kiedy siadam. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? Gdzie kupujecie spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej kupuję w sieciówkach.Jak masz takie problemy to raczej nie kupuj przez net,tylko poprzymierzaj sporo fasonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaka1
ja kupuje w reserved fajne rzeczy jest taka stronka www.ootd.pl - tam są rabaty do sklepów, akurat teraz możesz dostać 20% rabatu na nową serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarpa
No tak przymierzać do skutku. To przecież trzeba mieć nerwy ze stali i bardzo duzo czasu! Kiedyś kupowałam spodnie w reserved i innych sieciówkach i byłam bardzo zadowolona, ale ostatnio nie dość, że w nich nic ciekawego to moje biodra się zaokrągliły i również mam ten problem, że gdy pasuja na tu i tam, to stndardowo odstają w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałam w levisie. W sumie to wątpiłam, że coś tam znajdę. A tym bardziej nie wierzyłam, że "liczy się kształt nie figura". A tu proszę jakie miłe zaskoczenie. Mają specjalną linię Curve ID dla różnych typów sylwetki. Na miejscu mnie pomierzyli, doradzadzili. I na tej podstawie dziewczyny dopasowały mi spodnie. I na prawdę szczerz przyznam że są idealne. Wybrałam takie z wyższym stanem, bo dyskretnie ukrywają oponkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×