Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość antonniaa

jak wytrzymujecie pracy?

Polecane posty

Gość antonniaa

mam dość pracy, nie radzę sobie w ogóle. marzę o tym,żeby móc nie pracować i mieć trochę spokoju. nie chodzi o lenistwo, mogę robić wiele rzeczy w miarę swoich sił, ale nie potrafię sobie poradzić z wszelkimi zapisami. tyle trzeba pisać rejestrów i innych papierów, że ciągle mam zaległości. ciągle dowiaduje się,ze to jeszcze nie wszystko, bo trzeba jeszcze coś tam. niektóre rzeczy to dla mnie czarna magia po prostu, np. ewidencja zużycia gazu, nie mam pojęcia, ile co dzień tego gazu się zużywa, zapisywałam tylko przy dostawie , a tu się okazuje, ze co dzień trzeba pisać! albo ewidencja odpadów? nie miałam nawet pojęcia, że coś takiego trzeba wysyłać. a o ilu rzeczach jeszcze nie wiem? naprawdę nie wiem, jak inni sobie radzą. dla mnie to koszmar. ciągły stres, nawet po pracy cały czas myślę co jeszcze nie zrobiłam, co źle, a o czym nie wiem. koszmar jakiś. siedzę godzinami na internecie i szukam informacji, pomocy, ale nic nie znajduje. nie normalne jest dla mnie wiele ustaw, rozporządzeń. najważniejsze wg tego są rejestry, jakby zapisywanie wszystkiego było dowodem wykonania, a tu głupota totalna. jak robię coś nie mam czasu ani głowy do zapisów, jak siedzę nad zapisami to odwrotnie : / niedługo jeszcze trzeba będzie zapisywać ile kto w zakładzie je i pije, kiedy korzysta z toalety i jak długo tam siedzi oraz jak dużo zużywa papieru dziennie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×