Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość błyskotliwa

Pośrednicy finansowi

Polecane posty

Gość błyskotliwa

czy ktoś korzystał z ich usług ? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat ? Podobno biorą 10 -20 % od załatwienia kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za prace ma być wynagrodzenie
Witaj. Jestem takim właśnie jak piszesz , ale ..... nie 10-20 , tylko od 1-4 w przypadku hipotek , a 5-10 w przypadku gotówek. wszystko zależy od kwoty , bo taka sama praca jest do wykonania przy 1.tys. jak i przy 100 tys. Pracuję 9 lat i na usługi mogę wystawić f-rę. Napisz , jaki jest u ciebie problem , skąd jesteś , gdzie pracujesz na maila ; wnioski.tak@poczta.fm , bo najlepsze informacje masz u źródła , a nie wśród często osób niby zawiedzionych , a w rzeczy samej często są to osoby myślące , że pośrednik załatwi za nich wszystko , łącznie z fikcyjnym zatrudnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra bum
ja właśnie korzystam z open finance ale zadnej prowizji im nie placę, u porządnego pośrednika nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za prace ma być wynagrodzenie
Nie do końca masz rację , Open Finanse ma możliwość doliczenia tobie dużo większej prowizji niż np. pośrednik. Ja też współpracuję z bankami i nie pobieram w tym przypadku opłat , ale często sa to kredyty droższe od standardowych. open Finanse może w przypadku hipoteki doliczyć przeróżne ubezpieczenia,, obowiązkowe ,, , z których pokrywa swoje prowizje. Dlatego tylko naiwniak sądzi , że nie płaci prowizji u dobrego pośrednika. nic bardziej mylnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sam/sama wybrać produkt finansowy dla siebie lub swojej firmy. Proszę skorzystać z linków w mojej stopce. Jest tam praktycznie wszystko od kont bankowych, kredytów, pożyczek, ubezpieczeń itd. itd. Jest też link do Porównywarki taki bezpłatny pośrednik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×