Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbaraaaaaa

Czy kupujecie w sklepach internetowych biżuterię ?

Polecane posty

Gość emiliagres
Biżuteria też jest praktyczna, kiedy można dopasować ją do każdego wyjścia, kreacji, uroczystości. Wystarczy, że zmienimy koraliki na bransoletce i mamy już całkowicie inną bransoletkę. Warto podkreślić czas świąt koralikami takimi jak jajko wielkanocne, baranek czy kaczuszka, które znaleźć można w „Niebieskim-koraliku. Jest to biżuteria włoska, tak ładna jak Pandora, ale tańsza, do składania samemu. Myślę, że sprawi radość każdej kobiecie, tak jak i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.cudowny-kuferek.pl wielu zadowolonych klientów biżuterie,decoupage,artykuły dekoracyjne i nie tylko,każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent tańsze i droższe,grunt,że pojedyncze sztuki http://www.cudowny-kuferek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja bardzo często kupuję w Internecie i to przeróżne rzeczy, także biżuteria nie jest wyjątkiem. Zakupy w sklepach internetowych są o wiele tańsze i na pewno wybór jest większy. A teraz czekam, aż swoją działalność na dobre rozpocznie platforma kupuje.to która ma umożliwić robienie zakupów na facebooku. Jestem ciekawa, czy będzie można tam dostać jakąś ciekawą biżuterię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×