Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgtfhvhjghg

do czego krewetki?

Polecane posty

Gość fgtfhvhjghg

witam. dzis na kolacje chce zrobic krewetki, sa surowe, polane sosem, przyrzadze je w piekarniku. i moje pytanie. do czego je zrobic? w sensie bulki, ryz, makaron.. totalnie nie mam pomyslu co mogloby pasowac.. bede wdzieczna za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvvka87
Moze do makaronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki ten sos? mysle, ze i ryz i makaron bedzie dobry. w sumie te neutralne smakowo dodatki moga byc do wszystkiego :) jak ma to byc tylk taka lekka przekaska, to smialo i do bulki. a warzywko jakowes zaserwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wybrała
frytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No no...........
KRewetki i frytki, fuj! Fuj! ....też uwielbiam krewetki z frytkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wybrała
akurat za ryżem za bardzo nie przepadam, makaron do krewetek jest za mdły, a fryteczki mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang bang shrimp
krewetki to trzeba umiec zrobic :) jak sie przegotuje to beda gumowe i fu :O najlepiej zagotowac wode, dodac sol czosnek w proszku cayenne itp krewetki wrzucic do gotujacej sie wody wyjac od razu jak woda zacznie znowu wrzec! do BARDZO WAZNE!!! wyjac i wsadzic na chwilke do zimnej wody z lodem, zeby przestaly sie gotowac- BARDZO WAZNE dopiero potem mozna dodawac sosy makarony itd sposob niezawodny. Zjadlam mnostwo krewetek w zyciu, i czasem to po prostu ohydne sa, bo zle ugotowane :O jak juz sie chce na patelni czy w piekarniku- to pilnowac i wyjac OD RAZU JAK SIE ZROZOWIA :) tu przepis ale po ang http://simplyrecipes.com/recipes/shrimp_cocktail/ i wiecej http://simplyrecipes.com/tag/Shrimp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wybrała
akurat ja preferuje tylko w panierce, innych nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×