Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temp???

goraczka???? dziecko17m-cy

Polecane posty

Gość temp???

mierzyłam dziecku tem bo wydaje mis ie troche rozpalony...zero kataru, kaszlu-brak innych objawów... zmierzyłąm mu temp termometrem na czole i temp raz 36,8 raz 36,6 a raz 37...zgłupiałam bo jak moze sie tak szybko zmieniać tem(pomiary dokonane w odstepie0,5h). zmierzyłąm temp w odbycie i 37,7...nie wiem która jest teraz wiarygodna bo ten term co zmierzyłam w odbycie-nie mam do niego zaufania zawsze mierzyłam tym na czoło...czy to goraczka tak sie waha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odbycie musisz odjąć 5 kresek od wskazanej temp., wtedy jest prawidłowa temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukumyyouyyyyy
twój potworek lubi anal? a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy tak zmierzona czy tak to
nadal wychodzi temperaura w normie przecież :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp???
no nie bardzo w normie bo jak mierze temp tym na czoło to jest 35.9 - 36.2 wiec taka uznaje za ok nie wiem ktorej sie trzymac czy podac cos na zbicie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masakra jakas jest...
stan podgoraczkowy jest od 37,5 :/ zbijac zaczynamy dopiero gdy goraczka przebije 38, daj szanse organizmowi sie bronic... za to mam male pytanie, skad pomysl na zbijanie "goraczki" 37? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjj jjjjjjjj
w odbycie -5 kresek wiec w najgorszym wypadku ma 37,2 wiec ledwo wkroczyl w stan podgoraczkowy, zbija sie POZWYZEJ 38 nawet malenkim niemowlakom, a Twoje dziecko ma juz 17 mcy. To nie jest w zadnym stopniu goraczka tylko podwyzszona temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dawaj leków narazie
Jak temp wzrośnie do 38 to wtedy coś podaj. DO 37,5 temp uznaje się za prawidłową. Jak nie ma objawów choroby to możliwe, że po prostu ząbkuje. Jak coś się rozwija to dziecko będzie marudne i gorączka wzrośnie. I pamiętaj, że nie każda choroba to kaszel czy katar- zapalnie dróg moczowych czy ucha nie jest widoczne "gołym okiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym ci poradziła
ledwo stan podgorączkowy, takiej temperatury się nie zbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Zadowolona jestem z tego jak mierzy NonContact. Łatwo można poradzić sobie z samą obsługą, ustawieniem termometru względem skroni...dużo się nasłuchałam od ludzi że te bezdotykowe z podczerwienią to są takie skomplikowane i że nie każdy umie zrobić prawidłowo pomiar...no nie wiem, ale akurat w tym modelu pomiar jest wyjątkowo intuicyjny i prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaczka

Też dobrze trafiłam z nonContact. Wystarczy wycelować, pyk i po bulu, temperatura zmierzona. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddad

Hejo! Kupowałem ten niemiecki Non Contact jak się nam curka miala urodzic i termometr rewelacja! Wynik masz po sekundzie na wyświetlaczu, wystarczy wycelować podczerwienią w czolo i gotowe. Bardzo dobrze radzi tez sobie z mierzeniem temperatury mleka, czy wody na kąpiel dla dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×