Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwacznenpytabko

Z kim uprawialiście seks?

Polecane posty

Gość dziwacznenpytabko

Mam na myśli,z kim zdarzyło się Wam uprawiać seks?Ja uprawiam regularnie z moim mężem,ale raz się zdarzyło z teściem i kolegą z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaa222
Ja zrobiłam to kiedyś z moim ojcem ...ale siara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mater bonciu
A ja z szefem i cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z instruktorem od prawka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romano102
ja rucham w dupe perwersje 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek_40
Jakieś 10 lat temu z kumpla matką rozwódką (ale się grzała!!!!), 5 lat temu żoną sąsiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny pukacz
Z sąsiadką na jej wypielęgnowanym dogranic możliwości ludzkich trawniku, podczas gdy ulicą chodzali pozostali śasiedzi! Z Jolką mężatką i puszczalska jak nie wiem, robiła mi loda na czerwonych światlach w Mosinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulunia
Tylko z zonatymi zaliczylam ich 31 :) w tym z dziewiecioma na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bear xl
Z dziewczynami - byle bezpruderyjna, zadbana, może nie mieć jakiejś szczególnej figury, byle była ruchliwa znaczeniu dosłownym ale też umysłowym. Jak zapoznam dziewczynę to jak najszybciej robię jej test zabieram do jakiegoś eleganckiego spa. Pierwsza sprawa - jak buszmenka to sugeruję żeby od razu, na miejscu skorzystała z usług kosmetyczki, druga - czy potrafi bez skrępowania nago swobodnie się zachowywać w saunie, wskoczyć do jacuzzi, spokojnie bez nerwowych gestów przejść od prysznica do wieszaków z ręcznikami itp. jak nie to szybko się rozstaję. Nie mam ochoty i cierpliwości do leczenia panienki z kompleksów lub pruderii. Zabiorę taką na wczasy do Chorwacji i wtedy się okaże że kilka dni będę robił zabiegi żeby na plaży zdjęła stanik to nie dla mnie. Potrafię się wysilić i dziewczynie dogodzić, ale jak mam zrobić porządną minetkę to niech mnie nic nie kłuje w nos, szczególnie że ja specjalnie przed się golę żeby jej było komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×