Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mini manka

Uwielbiam robic loda facetowi

Polecane posty

Na samą myśl się rozpalam, uwielbiam ten rodzaj pieszczot, a najbardziej jak chłopak kończy w mojej buzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj ja tez ale nie uwazam tego
za co spozytywnego :O Szanujaca sie dziewczyna nie powinna lubic takich rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanująca się dziewczyna niech sobie będzie szarą myszą bez powodzenia, a fajna niech będzie fajna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiiitkaa
Mam na karku 36 lat, i ani razu w życiu nie zrobiłam mężczyźnie loda. Uważam, że to wielkie poniżenie.Wystarcza mi sam seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi do minety rozkłada kazda ale zeby sie postarać o przyjemnosć meżczyzny to połowa wymięka. Egoistki i hipokrytki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiiitkaa A czy twojemu mężowi wystarcza? Jestem w twoim wieku i nie wyobrażam sobie życia z partnerką która by tylko rozkładała nogi i czekała na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zrozumiem co może być poniżającego w sprawianiu przyjemności ukochanemu mężczyźnie. Co za różnica czy ręką czy ustami czy tzipą czy dupą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mochery mają wyprane mózgi... Za nimi nie nadążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale cipki to już musimy wam lizać i to już nie jest nic takiego co nie 🖐️ chcecie mieć przyjemność, to dajcie też coś z siebie ;) to działa w obie strony, a raczej powinno ;) ehh te kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawik- nie wrzucaj innych do jej worka. Jednak większość nie robi z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike...
ja mam hopla na punkcie lodów :) minetkę też bardzo chętnie robię... oral to podstawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma szacunek do preferencji seksualnych? Uwielbiam robić mojemu facetowi dobrze i mnie z tym dobrze :D Swoją drogą dziwne to... Jak loda nie zrobi to głupia egoistka, jak lubi to robić, to dziwka. To jak to w końcu jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfbdc
umiesz łyknac calego az po wory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do grona nieszanujących się kobiet, bo podnieca mnie penis mojego faceta w mojej buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfbdc
zazdroszcze facetam takich kobiet, moja robi to hmmm na siłe a wiadomo jak to wyglada jak ktos sie do czegos zmusza. to jak umiecie po torbe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem się podpisać Wielokropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×