Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blumP

york prosze o pomoc

Polecane posty

Gość blumP

Witam Ma ktoś hodowle pieskow yorkow? Zalezy mi na kupnie Niedawno straciliśmy psa tej rasy(starość) Moja córeczka bardzo tęskni za pieskiem był z nia od urodzenia niestety nie stac mnie na kupno pieska po cenach ,,rynkowych'' Jednak jestem w stanie uzbierać pewną kwote Jest to sprawa do omówienia Prosze o pomoc ludzi z dobrym sercem ktorzy moga sprzedac pieska po okazyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz kupić yorka bez rodowod
u mam rozumieć tak? :) bo jeśli tak to napisz skąd jesteś i ile masz zamiar przeznaczyć na pieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumP
Jestem z Włocławka ale moge dojechac Tak bez rodowodu Zalezy ile zyczy sobie sprzedajacy Zeby ani on nie stracił a ja podołała finansowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicemn
Wybacz, jeśli nie kupisz za "rynkową kwotę", tzn. w certyfikowanej hodowli, to to nie będzie york, tylko kundel. I zrobisz tym krzywdę zwierzętom w takich pseudohodowlach "produkowanych" (bo inaczej tego się nazwać nie da): Poczytaj: http://www.pseudohodowle.ovh.org/ http://www.stoppseudohodowcom.org/ I albo zaoszczędź na psa z rodowodem, albo idź do schroniska i weźcie pierwszą biedę, która was chwyci za serce, tak będzie lepiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falipinkaana
zgadzam się w 100% z allicemn. Albo kupujesz psa z rodowodem, albo bierzesz ze schroniska, trzeciego wyjścia nie ma (chyba, że ktoś nie ma serca ani uczciwości, i los zwierząt jest mu kompletnie obojętny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w kwestii formalnej
Popieram. Psy z pseudohodowli często obarczone są wadami genetycznymi . Wizyta w schronisku - wyjście najlepsze. Wdzięczność i oddanie psa - bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falipinkaa
anukas, dzięki za ostrzeżenie, przegapiłam tamten temat! Podrzucę znajomym psiarzom, nie puszczę tej babie płazem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sipsi
no oby jak najwiecej ludzi to przeczytało ,może zastanowili by się zanim kupią psa na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9870541100
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pdnoszę
też up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta miska
poprostu pozbyła się starego psa i chce nowego by za jakiś czas na suczce zarabiać pusta miska wklej w gogle i nakarm psy w schronisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumP
Panie mnie z kims myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×