Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ansa_n

jestem w 29 tygodniu, czy dostanę zwolnienie lekarskie?

Polecane posty

Gość ansa_n

czy takie zwolnienie wystawia ginekolog, czy lekarz innej specjalnosci ? Moja ciąża jest jak najbardziej ok, z tym, ze samo dotarcie do pracy sprawia, ze jestem zmeczona, ciezko mi wysiedziec 8-9, czasem 10h przy biurku i boli mnie kregoslup. Jak wracam do domu po pracy,, to od razu padam ze zmeczenia do lozka. Nie wiem,czy lekarz moze mi wypisac zwolnienie, skoro, tak nic konkretnego mi nie dolega ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia1523
To zależy od twojego ginekologa. Takie zwolnienie właśnie on wypisuje. Możesz go o nie poprosić ale nie koniecznie musi ci je dać jeśli ciąża przebiega prawidłowo. To zależy od jego dobrej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbh,cgcmvcg
Mi nie chciał wypisać. Moja szefowa kazała mi iść na zwolnienie, bo nie byłam w stanie wysiedzieć na krześle, a poza tym ciągle latałam do kibla. Musiałam w końcu po zwolnienie iść do innego lekarza, bo mój uważał ciąże za stan naturalny i nie dawał zwolnień. Ja również nie uważam że ciąża to choroba, ale niestety 8 godzin nie byłam w stanie wysiedzieć na dupie, bo mnie kręgosłup bolał. Poszłam na zwolnienie w 35 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
dostaniesz na 100%,nie może ci odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamma26
zalezy od gina - mi dał i to duzo wczesniej - najwyzej nagadaj ze ci słabo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to zależy od lekarza,moja na każdej wizycie pytała mnie czy chce zwolnienie, bardzo chętna była mi je dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi fuuighuighuighgg
dfghjkl jak to gin wypisania zwolnienia nie moze odmowic? zobacz ze wyzej dziewczynie chociazby nie chcial wypisac i co? pozwie go do sadu za to? nie opowiadaj bajek bo lekarz wypisze wedlug swojego widzimsie alebo od zawartosci pienieznej jaka mu polozysz na biurku :) wiec lekaz MOZE ODMOWIC WYPISAC ZWOLNIENIE! autorko przeciez mozesz powiedziec, ze np, od 2 tyg zaczelas starsznie wymiotowac, raz zemdlalas (popros dla picu o jakies witaminy wspomagajace bo sie strasznie slabo czujesz) i wtedy Ci da a przyn ajmniej powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×