Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia20x

problemy z karmieniem

Polecane posty

witam, mam pewnien problem, jestem mam tygodniowego brzdąca, do tej pory z jedzeniem wszytsko byylo ok, budzil sie co 3 godziny, jadl i zasypial, wczoraj w nocy i dzisiaj przez caly dzien nie daje sobie z nim rady, biore go do piersi, ssie, zasypia i za 5 minut budzi sie glodny, teraz zauwazylam ze maly nie sciaga mleka i ne polyka, poprostu ciumka sobie i przysypia przy piersi. nie wiem co robic w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychyba
może rozbudzaj zdejmując pieluszkę? Niestety początki bywają ciężkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha 28
Mozliwe że nie potrzebuje jeść co 3 godziny i zwyczajnie nie jest głodny a przy cycu to zawsze chetnie malec przyśnie. Poczekaj az sam bedzie domagać się jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek ma silną potrzebę ssania. Z moją córcią było tak samo i musiałam dać jej smoka bo niestety nie dawałam już rady ale na szczęście smoczek pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbvffghv
Moja mogla przy cycu nawet caly dzien spedzic. Tez sobie tak ciumkala, przysypiala, budzila sie i tak cale dnie. Smoczka nie chciala. Ale mi to nie przeszkadzalo, lezalam sobie z nia i czytalam albo bralam sobie laptopa. Jak miala pol roku to juz jej wystarczal cyc 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam dlatego wprowadziłam smoczek, mimo że najpierw były z nim problemy bo synek nie chciał. Ale w końcu gdy się nauczył, mogłam spokojnie karmić co około 3 godziny i wtedy podczas karmienia jadał raz, a porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×