Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POIUYTREWQA

Oferuje Prace Biurową WARSZAWA LUBLIN

Polecane posty

Gość POIUYTREWQA

Witam Mam do zaoferowania dwa stanowiska pracy biurowej. Od kandydatek oczekujemy miłej prezencji, uśmiechu, wykształcenia minimum średniego ( matura obowiązkowa), mile widziany jezyk angielski. Do zadan na w/w stanowisku nalezeć bedzie głównie umawianie spotkań oraz korespondencja, zarówno w formie elektronicznej jak i litownej.. firma miesci się w Warszawie oraz w Lublinie.. Mozliwośc bezpłatnego zakwaterowania, mozliwości rozwoju oraz awansu.. Zajmujemy się zarówno nieruchomościami ( sprzedaz, kupno ) jak i działem reklamy Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w granicach 4500zł netto na początek.. Praca jest lekka i przyjemna.. Przede wszystkim bezstresowa.. Prace oferuje wzamian za jednorazowe spotkanie intymne.. Mam 26 lat, szczupły średniego wzrostu brunet.. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się tylko w Warszawie.. zgłoszenia proszę kierowac na adres : thetwotowers@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechu warte panie
4500 za wykształcenie średnie chyba w burdelu i taki charakter ma to ogłoszenie, a może tak namiary jakieś na firmę przy założeniu, że nie jest to firma "krzak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Gawędziarz Erotoman
Taka wielka firma , a poczta na ,, o2.pl ,, , to nie stać cię panie Erotomanie z problemami erekcyjnymi na 123,00 zł brutto rocznie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdgbdb
porzadna firma ogłasza sie np na pracuj.pl lub podaje maila firmowego nie zaś z O2 :D :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdgbdb
22:37 POIUYTREWQA Prace oferuje wzamian za jednorazowe spotkanie intymne.. Mam 26 lat, szczupły średniego wzrostu brunet.. :D :D już skazali pare osób z Samoobrony w aferze "praca za seks" idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×