Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamma

3,5 mies dziecko gorzej spi, wiecej marudzi i placze

Polecane posty

Gość młoda mamma

od 3 tyg moje dziecko calkowicie sie zmienilo, w nocy palo 7-8 godz, a obecnie 5 i nawet mniej, je ostatnio co 2,5 -3 godziny, wczeniej kladzonne po kapieli do snu zasypialo bez problemow, obecnie jet wyk az w koncu maly ląduje na cycu - wczesniej nie chce jesc, oczywiscie gdzzies po pol godziny placzu - wczeniej nie chce - i zasypia na nim. Po kapieli zawsze ladnie jadl, a teraz nie chce wcale sie złapać cyca. ajgorsze ze jak sie zmeczy to plłacze i ciezko go uspokoic. czuje ze wcale nie znam mojego dzieckoa, boje sie gdzie kolwiek jechac bo mysle tylko ze bedzie plakal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslałaś że całe życie
przespi? Dorosleje to i mniej snu potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
przecież dzieci w tym wieku przesypiaja nawet cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesypiaja cala noc? dziewczyno gdzies ty to uslyszala ? takich dzieci jest okolo 5% ze wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze wszytskich w tym wieku moj tez nie przesypial cala noc n]budzil sie 2 razy goraa 3 na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
nie ce rozmawiac o tym ile jakie dziecko przesypia, chodzi mi o zmiane zachowania dziecka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
moze zle napisalam je w nocy co 2 2,5 3 h, a wczesniej jadlo ost raz o 7 potem o 2-3 sie buzialo na jedzenie i dalej o 4 i 6 lub samej 6. teraz je czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
a kiedy było ostatnie szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek przez pierwsze 3 miesiace zycia spal 20-8 rano(bez pobudek na jedzenie), a potem sie zaczelo wstawanie, na poczatku 2-3 razy, w pewnym momencie nawet co godzine (okolo 8 miesiaca), przedwczoraj skonczyl rok i dopiero od 2 dni przesypia noc 22-8;] Nadal nie wiem co bylo powodem, ząbki? , w miedzyczasie mial zapalenie ucha, chcial spac z nami w lozku,na szczescie udalo nam sie obejsc bez tego, a czasami po prostu glod. Wiec...przyzwyczajaj sie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja25
Autorko a może to na serio ząbki, moja mała jak jej się nie przekuwają to śpi calutką noc a jak ma gorsze dni,że ją swędzą czy bolą to też co 2 godziny muszę wstawać bo płacze i wtedy jestem wykończona na drugi dzień,że nawet siły nie mam jej trzymać.Moja też ma ponad 3, 5 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
skok rozwojowy - wpisz w google i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
szcepienie bylo kilka dni temu, zab mowilam lekarzowi ze ie wyrzyna - z obserwcacji ale sobie ze mnie zakpił, skok rozwojowy, :( wiem co nie co na ich temat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak samo jak u Monyaa ,tyle,żę mała nie przesypia całych nocy.Je 2 razy w nocy.Też sie tak odmieniło po 3 m-cu i tak zostało,niestety. Moja córcia ma 11 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz to moze akurat jeszcze miesiac;) nasz maly w przeciagu ostaniego miesiaca zaczal budzicsie raz na jedzenie, a teraz juz wogole,ale moze to zalsuga tego ze gdzies do tygodnia dostaje juz praktycznie wylacznie 'dorosłe'dania i nie musi nadrabiac w nocy? no sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
POMOCY jetem wykończona, mały był lekko zmeczony przed kąpielą, po kąpieli zjadł dużo, juz troche przysypial, wlozylismy do lozeczka o 19, ledwo 5 minut nie minęło i płacz, próbowalismny dac smoka - choc go nie uzywa wypluwa - na chwile cisza za sekunde placz i tak w kolko, ja juz nie mialam sily to mąż przejął usypianie, nie dalo rady, wylądował na cycu jak co dzien - zawsze zasypiał, a tu niespodzianka, nie zasnął, ostatnia deska ratunku odpadła. Wlozylismy do lozeczka jak sie na cycu upokoil, znowu placz, w takim razie wyszlismy z pokoju, rozwył się na maksa, przyszlismy bo nie moglismy tak bez serca siedziec w kuchni. Wzielismy na rece, polozylismy na lozku u nas, uspokoil sie., Wlozylismy do lozka usnął po 20 (wlasnie uslyszalam mały jęk dziecka mam nadz ze sie nie obudzi). Jestem zmordowana. :( co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimmmka
a moze chce sie dluzej bawic moja ma 3 miesiace i sama juz nie polezy trzeba gadac do niej grzechotac bawic sie z nia moze chce wiecej sie bawic dlatego marudzi bo mu nudno???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
wczoraj go zabawialam i było to samo, nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
specjalnie go dzis wybawilam dlugo przed spaniem az sie zmeczyl - informuje to maridzeniem potem szybka kąpiel i na cyc zjadl jak nigdy = myslalm ze jak za staryc dobrych czasow zasnie a tu nie. Z drugiej strony 3 tyg temu bylo ok. zasypial przepięknie, a tu ledwo teraz zasune spiworek i płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimmmka
a moze ten spiworek go wkurza nie za duzy na spiworek? sprubuj kocykiem przykryc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsdfvg\d
może to faktycznie po szczepionce? jak ktoś wcześniej sugerował pytając o ostatnie szczepienie. Może mu sie przypomina kłucie i płacze i potrzebuje waszej bliskości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememe
może dziecku jest za gorąco i płacze? Jest w końcu coraz cieplej. Moja córka też się wierci i marudzi jak jej za ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
nie wiem, tak placze od 3 tyg od piatkowrgo wieczoru - dzien jak co dzien, w spiworku spi od zawsze ale spróbuje jutro bez, przykryję kocykiem. moj syn moze ma juz lek sepearacyjny? niby to jest dopiero w kolejnym skoku, ale moze? od poczatku szybciej sie rozwijal - on kopal nóżkami, mowil, a znajomej lezal i spal caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamma
podkreslę, że tylko tak jest jak idzie spac, w nocy po karmieniu go odkładam i nie marudzi wcale, nigdy nie wylądowął w nocy na rękach, zasypia a jak nie to troszke pomowi do siebie i zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj jjjjjjjj
Hmm, wiesz co, smiac mi sie chce jak piszesz jaka 'zmordowana jestes'- moja ma 7 miesiecy i nigdy w zyciu nie przespala ciagiem 5 godzin nawet, do dzis nie raz budzi sie co godzine i jest tragedia. jednak tez miala jakis czas temu taki 'gorszy okres' (nawet nie chcialabys wiedziec jaki, Twoj zachowuje sie pzy gorszym okresie niz moja normalnie;p) i za zadne skarby nie dala sie polozyc w lozeczku. Tydzien spala z nami i jej przeszlo, wrocila do siebie. Ale wtedy tpo byl koszmar.. Miala juz tez kilka nocy kiedy po prostu budzila sie i nie chciala spac- zabawialam ja do bladego switu bo po prostu nie byla zmeczona, chciala zabawy,ale nie samotnej. Jezeli z malym jest wszystko ok, jest zdrowy itp, to pewnie to skok rozwojowy, albo po prstu zmienil swoja nature- dzieci tak maja. Moja do ok 4 mies budzila sie jak z zegarkiem w reku o 22, 1, 4 i 6.30, (czasem nie budzila sie o 1) a pozniej... szkoda gadac, budzi sie jak chce i kiedy chce- w efekcie nad ranem spi u nas bo sama zasypiam podczas usypiania jej. Jezeli bardzo Cie to niepokoi, tzn dziecko w ciagu dnia tez jest inne niz bylo, to konieczie zrob podstawowe badania i wybierz sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×