Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kelner_23

w czasie jazdy

Polecane posty

ja bardzo lubie kiedy na długiej trasie moja zabiera się za mnie :) Trzeba uważać na wyższe samochody (tir, bus) i na światłach ;) ale mówiła że ona też to lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzio Jajec
qrwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ski iiiiiiiiiiiiii
ze względów bezpieczeństwa nie bawię się w taki sposób. Jak w czasie jazdy chcę podkręcić swojego faceta, zrelaksować go albo ożywić robię inny numer. Zdejmuję wszystko co mam na dole, spodnie lub spódnicę i majtki. Siedzę sobie grzecznie na jakimś ręczniku lub czymś takim i pomału zaczynam się zabawiać muszelką. Wtedy mój facet gwałtownie szuka miejsca gdzie by tu zjechać na szybki numerek. Najlepiej tak żebym mogła wyskoczyć bez ubierania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dopiero takie zachowanie może spowodować wypadek. Jak robisz mu laskę podczas jazdy, to przynajmniej patrzy na drogę, a tak odwracasz jego uwagę. Ale frajda pewnie z tego niezła. Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssewefwf
kupilem sobie niedawno audi a4 w automacie moja dziewczyna powiedziala "teraz to nawet moge w miescie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdsse: w mieście to bym Wam takie zabawy odradzał Po pierwsze: sprawa bezpieczeństwa ( automat może tu nic nie pomóc). Po drugie: chyba nie chcecie, żeby ktoś oglądał taką scenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×