Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość utracone marzenia...

studia a stara matura-pomocy!!!

Polecane posty

Gość utracone marzenia...

marze o weterynarii... 10 lat temu zdalam mature. tylko moje stopnie to 4,4 i 5! dzis w dziekanacie powiedziano mi ze są za slabe.na jedno miejsce jest juz 30 osób a na roku tylko 60miejsc.wiec polowe przejmą ludzie po olimpiadach i konkursach a drugą polowe ci z samymi piątkami. nowe matury moza poprawiac,a starych nie. czy moge pisac pierwszy raz nową mature mając starą???czy raczej moje marzenia juz legły w gruzach??? kto wymyslil te cholerne nowe matury!!??? na kazde studia powinny byc egzaminy wstępne-bynajmniej dla staro maturzystów.nam kiedys nie zalezalo na dobrze napisanej maturze.kazdy chcial ją poprostu zdac,bo i tak na studia byly osobne egzaminy,a teraz?? teraz bede pracowac w sklepie za 1.300zł bo prawo nie pozwala mi studiowac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widzę Cię na studiach
Po 1. nie umiesz szukać informacji, Po 2. robisz niesamowite błędy. Po 3. nawet nie potrafisz umieścić tematu w odpowiednim dziale. Porażka. P.S. "Bynajmniej" i "przynajmniej" to 2 różne słowa, po co używasz wyrazów, których znaczenia nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×