Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opium w rosole

Dlaczego nie chudnę?

Polecane posty

Gość inka z mlekiem897
Jesteście wspaniali dziękuję Wam na opinię oraz podesłanie linków, dziś byłam u swojego lekarza który już chyba rozwikłał moją dwumiesieczną zagadkę DLACZEGO NIE CHUDNĘ ? Ale o tym napiszę w moim topiku :" Lepiej chodzić na siłownię częściej a krócej czy czy rzadziej a dłużej? " Jeśli w ogóle kogoś to ciekawi / obchodzi to zapraszam właśnie tam pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium w rosole
czesc, widze duzo opsób sie wypowiedziało ja dalej jestem jakby napuchnieta...nic z tego nie rozumiem poczytałam sobie w necie na róznych forach, ze tluszcz zamienia sie w miesnie i moze byc tak, ze "zrobie sie wieksza" tylko pytanie- kiedy to minie pewnie nie od razu, troche to potrwa mial ktos z Was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium w rosole
i dalej nic waga stoi w miejscu a na dodatek czuję się "większa" co robić? przestać ćwiczyć na stepperze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
Opium może jesteś przed okresem ? nie bierzesz żadnych leków ? ja chodzę na siłkę 2 miechy i też g... z tego, co jedyne poleciało mi z bioder 2 cm poza tym waga wszystko bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium w rosole
jestem w trakcie okresu odstawiłam 2 miechy temu tabsy antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium w rosole
inka 2 miesiące to sporo, ale 2 cm to ładnie Ci zeszło u mnie nawet milimetr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
Nie pamiętam dokładnie co pisałaś we wcześniejszych postach ale chodzisz na siłownie ?, myśle że te 2 cm to tylko dzieki siłowni, za to nie rezygnuję , trzymam się dalej w swoim postanowieniu, i dopnę swego, będę na diecie tyle ile trzeba aż schudnę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium w rosole
nie, nie chodze na siłownie ćwicze sama w domu na stepperze i na hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×