Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chinota

Rozmowa o pracę - Warszawa - jak się ubieracie

Polecane posty

Gość chinota

Byłam na 2 rozmowach o pracę - szłam w marynarce, spódnicy i na obcasie. Osoby które ze mną rozmawiały były w swetrze, ta pierwsza również w dżinsach. Czułam się jak kosmita. jak wy się ubieracie na rozmowę o pracę? pracowałam jako asystentka zarządu w międzynarodowej firmie, szef chodził w garniturze pod krawatem i w swetrze nikt u nas nie chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
w dodatku widziałam dziewczyny które przychodziły na rozmowę o pracę, jedna była ubrana w fioletową koronkową bluzkę, nie wiem czy ja jedna jestem taka staroświecka i konserwatywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od stanowiska
jesli idziesz na pracownice baru lub sklepu odziezowego typu CROPP ubierasz sie na luzie. Gdy idziesz na rozmowe do banku, jako sekretarka itp. ubierasz sie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahaha..........
No i tym sposobem możesz tylko zapunktować! Także nie patrz na to jak inni się ubierają, tylko zdaj się na swoje przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmieniaj stylu ubierania
na rozmowe bo taki jak masz teraz, jest jak najbardziej na miejscu. to tamci ludzie nie wiedza jak sie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze elegancko
prowadziłam wiele rekrutacji i za ubiór (jak na wyjście do baru)minus na dzień dobry. Natomiast jesli ktoś ładnie wygląda w filoletowej koronkowej bluzce plus jakaś spódnica lub kanty to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z tej 2ej strony - przyjmuje osoby do pracy w biurze. kandydaci przychodza roznie ubrani - elegancko i to jest ok, ale zdarzaly sie osoby w swetrach. moj dyr od razu je skreslal - mimo, ze w pracy nie musimy byc elegancko ubrani ale na rozmowe wypada. oczywiscie wyjatkiem jest praca fizyczna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
ja też prowadziłam rozmowy o pracę na recepcję (kiedy jeszcze pracowałam) i bardzo mało osób przychodziło w stroju "business" typu marynarka itp. a recepcjonistki które teraz pracują uważam że ubierają się od czapy typu sweter, jakaś bluzka z india szopu itp Niby nie jest to nic takiego ale zwłaszcza recepcja tworzy wizerunek firmy, kiedy są goście itp dziękuję wam za komentarze, w takim razie będę nadal się wbijać w szpilki chociaż się czasem czuję przebrana w tym stroju "jak mrówka na święto lasu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
A wy jak się ubieracie na rozmowę o pracę? Typu asystentka, sekretarka, w zagranicznej firmie. Jak są ubrane osoby z którymi się spotykacie na tych rozmowach? Bo chyba zawsze bardziej na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość it
Powinno się ubierać troszke lepiej niż wymaga tego stanowisko do konkretnej pracy. Na moje ogłoszenia przychodzą sami faceci i tylko niewielu jest odpowiednio ubranych. A, tak swoją drogą... dlaczego Wy (ogólnie: jak kobiety) nie odpowiadacie na ogłoszenia dla informatyków? Aż tak źle z tym u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×