Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata--

Posiałyście już jakieś warzywa ?

Polecane posty

Gość Beata--

Mam też pyt o sadzonki, można sadzić już warzywa z sadzonek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz posialam bob , 1 rzadek pietruszki i 2 koperku. To narazie na tyle bo jeszcze zimno jest, wiec to co posialam to przykrylam otulina. Wiecej dopiero na poczatku maja bede siac bo bedzie cieplo i wszytsko bedzie ladnie roslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata--
Jagoda to gdzie Ty mieszkasz ? Ja w zachodniej Polsce i chyba już jest dosyć ciepło zamierzam posiać marchewkę,pietruszkę,sałatę... myślałam,że już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,na zachodzie też jeszcze nie czas na sianie.Posiej nasiona na rozsady w domu.Do gruntu to dopiero koniec kwietnia-początek maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Ja też jestem z zachodniej Polski i już trochę zaryzykowałam.Wsadziłam dymkę,czosnek wiosenny,posiałam marchewkę,pietruszkę , bób, i groszek.W tunelu foliowym od ponad 3 tygodni rośnie rzodkiewka,dymka na szczypior, szpinaki i 2 sałaty oraz kwiaty , oraz 10 krzaczków ogórków sałatkowych ( z tym, że są okryte 5 litrowymi butelkami po wodzie mineralnej - mają obcięte dna i są nasadzone na każdego ogórka 1 butelka.W inspekcie rosną już pomidory 5 rodzai , mają już wysokość ok.25 cm oraz rozsada poziomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatę i na zimę można zostawiać a pietruszka wschodzi bardzo długo.Teoretycznie więc pietruszkę,koper,szpinak już można.Ja jednak nie ryzykuję,bo i tak zaczną wschodzić jak zrobi się cieplejsza ziemia.I jest wieksza szansa,że mrówki nie zeżrą nasion zanim skiełkują. Na opakowaniach z tyłu jest "instrukcja" obsługi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia pelasińska
sałatę, pietruszkę, rzodkiewkę, koper i małe dymeczki już mam w ziemi dziś wysiewam kwiatki: czarnuszkę, gipsówkę, nagietki i godecję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulę,marchewkę, pietruszkę
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wlkp
Sałata,rzodkiew,marchew,pietruszka (pod przykryciem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×