Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlenusia

wypadaja mi wlosy !!co zrobic

Polecane posty

Gość marlenusia

hej,mam problem od tygodnia wychodza mi wlosy garsciami wiem ze 100 wlosow dziennie to norma ale mi ich wychodzi wiecej...jaka jest przyczyna i jak zwalczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam szampon dermena!!! myj nim codziennie, po ok 2-3 tyg wlosy przestana wypadac polecam takze zel i odzywke (ja zel wmasowywuje na noc) po codzinenym uzywaniu calej serii po 2 tyg zauwazyłam sporo nowych malych wloskow na linii czola ;) seria nie tylko hamuje wypadanie wlosow, ale takze wspomaga odrastanie nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biowax szampon
odchudzasz się? urodziłaś dziecko niedawno? kiedy ostatni raz badałaś poziom hormonów? miałaś ostatnio jakieś traumatyczne/stresowe sytuacje? jeśli odpowiesz na pytania myślę, że odpowiedź się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaazja
ja tez polecam szampon dermena, plu sodzywke plus zel na porost wlosow z demeny!!!!!!! Jedz capivit a+e polecam tez raz w tyg odzywke henna treatment wax pomysl co jesz, i cz nie mialas ostatnio jakiegos mega stresu? nie gadaj przez komorke tylko kup mikrofon ze sluchawka, nie spij blisko telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
a ile ten szampon kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
nie odchudzam sie.nie rodzilam,nie stresowalam sie az tak bardzo,nie robilam badan.moj chlopak mowi ze to przez farbowanie wlosow i prostowanie.biore cynk od miesiaca ale nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
w aptece widzialam szampon na porost wlosow ale nie pamietam nazwy kosztuje 13 zl.ale nie wiem czy bedzie skuteczny/...teraz prawie wcale nie prostuje wlosow...ale tez nic nie pomaga..zaczynam sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermena ok 25 zł a odstawilas tabletki anty? bo mi wlasnie po tym zaczely wypadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie najlepiej dzialaja sup
lementy diety takie jak belissa.tyle tylko ze trzeba je brac 3-4 miesiace,zeby zadzialaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
tabletek od dawna juz nie biore...a po tych suplementach nie widze roznicy.chyba wyprobuje ten szamopn.dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli bralas suplement przez
kilka dni,to nie dziw sie ze ci nie pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuuup
Przyczyn jest multum i też jest multum sposobów walczenia z tym ale trzeba znać przyczynę aby dobrać leczenie ;/ A dziennie wypada w granicach 150-200 włosów każdemu zdrowemu człowiekowi a nie 100 ;D http://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×