Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie uzywam tego wszystkiego

ktora z Was nie uzywa perfum, balsamow,zeli pod prysznic

Polecane posty

Gość nie uzywam tego wszystkiego

i np mleczek do demakijazu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleja z Ciebie i tyle
to czym zmywasz makijaż? czym się myjesz? antyperspirantu też nie używasz? nic dziwnego że w komunikacji miejskiej zawsze jebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzywam zeli pod prysznic
zdecydowanie, bardzo rzadko perfum, balsamy i kremy owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzywam zeli pod prysznic
antyrepsiranu tez nie . Po prostu nie mam smierdzacego potu ( bo to juz indywidualna sprawa) i w ogole bardzo malo sie poce, gdyby bylo inaczej, rodzina by mi powiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvds
ja mleczka zaczelam uzywac dopiero w tym roku bo dostalan na gwiazke ale i tak przed tem zmywam makijaz mydlem i woda. - blasamu uzywam ale nawilzam nim tylko dlonie bo mam wiecznie suche, -perfumy kocham i lubie miec swoj charakterystyczny zapach, -zele-jak jest w domu to uzywam jak maz nie kupi to myje sie mydlem a skad to pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzywam tego wszystkiego
od razu fleja,makijaz delikatnie woda z mydlem, albo kremem, antyperspiranty uzywam, myje sie a po prostu nie musze tego co wszystkie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja. -nie uzywam perfum bo uzywam wody toaletowej. -balsamow uzywam tylko po opalaniu i solarium zeby nawilzyc skore i przedluzyc opalenizne, zeby skora nie wysychala i nie schodzila -no zelu pod prysznic uzywam akurat codziennie bo mydla nienawidze (mydla w kostce) nie porecxzne i zostawia takie gowno na skorze ochydne -mleczka do demakijzau nie yzywalam dlugo bo kazde mnie szczypalo w oczy ale biedronkowe sie poprawilo i jest genialne i niezywkle lagodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzywam tego wszystkiego
pytanie tak z ciekawosci :) tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a antyperspirantu uzywam oczywiscie. bloker z ziaji 2 razy w tygodiu i oprocz tego dove spray bialy i rexona aloesowa na zmiane w zaleznosci od nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×