Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIRAŻ

Pasożyty

Polecane posty

Gość VIRAŻ

Wykryto u mnie pasożyty, czy ktoś zna dobry i skuteczny sposób na ich pozbycie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziwne?
Zapperem zabic gada mózgojada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj oczyścić organizm, środkiem Paranil, trzymiesięczna kuracja, a jakie sa to pasożyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziwne?
Trzymiesieczna kuracja jakimś badziewiem,w tydzien zapperem to zalatwisz i nie wazne jakie to sa pasozyty,zaden sie nie schowa przed zapperem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygodniowe oczyszczanie może jest skuteczne, ale na krótki czas. Pasożyty powróca spowrotem, poza tym trzeba wzmocnić układ pokarmowy i zmienić odzywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziwne?
Ależ umpa lumpa,po co piszesz o takich cerygielach nie wazne jakie to pasozyty,zapper załatwi je,jakie sa dla zappera nie jest wazne jakie pasozyty,rozumiesz umpa lumpa,Ty wogóle nie czytasz wiadomosc,wiec po co tu wchodzisz???zeby pokazac soja głupote???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziwne?
A to normalne,ze trzeba wzmocnic układ obronny,zmienic odrzywianie duzo kapusty kiszonej i kwasnego mleka,ale dla zappera tydzień starczy jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziwne?
No to przeciez nikt Ci nie kaze brc leków tylko zastosowac zapper,o czym Ty piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpa lumpa
mysle, ze ziolkami pasozytow nie wygonisz. Potrzeba konkretnych lekow. To tak, jak z wszawica: normalny szampon na nie nie dziala, tylko ten z lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziwne?
Ni zaden lek umpa lumpa,tylko zapper,czytaj ze zrozumieniem,po co ma sie chemia faszerowac kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIRAŻ, Ja też miałem kupę pasożytów w organizmie i udało mi się usunąć je właśnie Paranilem, a dokładnie oczyściłem organizm programem Colonix.Po takiej kuracji zrobiłem badania i zero pasozytów, wymiotło je jak należy. Stosowałem też różne leki na pasożyty, ale nie były tak skuteczne, jedynie na krótki czas był spokój. leki są niczego warte, a jeszcze do tego niszczą wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziwne?
No włąsnie dlatego ja zawsze apeluje,ze chemiczne paraleki nie lecza tylko obciazaja organizm toksynami,zapper jest w takiej sytuacji nieoceniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, w weekend dużo czytałem o tym Paranilu i zdecydowałem, że dziś zamówie. Dzwoniłem do Firmy i powiedzieli, że potrzebna jest 3 miesięczna kuracja, dali mi jeszcze inne porady, jak się odżywiać kiedy sa pasożyty w organizmie. Mam nadzieję, że pozbęde się tego paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ależ
a kto to widział 3 miesiace leczyc pasożyty VIRAŻ,zapperem w ciagu tygodnia mozna to załatwić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobre
zioła marii treben na pasozyty i ogólnie ne wzmocnienie organizmu,a to przy pasozytach jest b.potrzebne.Zaczęłam pić te zioła od tygodnia i objawy ustepują ----polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobre
a pasozyty czasem sie leczy i pół roku.....czasem nawwt dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Pasozyty leczy sie bardzo szybko zapper juz w ciagu 7 minut likwiduje wszelkiego typu pasozyty,a w tydzien masz juz czysty organizm,a pewnie jakimis ziólkami to moze i rok trwac i jeszcze efektów nie bedzie,najwazniejsze to jak droge leczenia wybierasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Nie rezonans tylko zapper,a ziła to uncaria wilcakora,mozna zastosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
ROTFL... a od wody utlenionej wredne cholery nie giną, max? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
A skad max to moze wiedzieć????:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że trzeba wzmocnić jeżeli oczyszczamy organizm. Zamówiłem już kurację oczyszczająca Colonix na 3 miesiące i do tego kupiłem probiotyki. Mam nadzieję, że poskutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Jaki probiotyk VIRAŻ??syntetyczny w aptece????to zaden probiotyk,organizm słąbo rozpoznaje co nie ma nic wspolnego z natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probiotyki kupiłem razem z Colonixem, z tej samej firmy, nie z apteki. Flora Protect Probiotic tak nazywa się ten preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIRAŻ, zobaczysz że kuracja Colonix będzie skuteczna, ja też miałam różne problemy z układem pokarmowym,teraz mogę powiedzieć że jest super. Co jakiś czas stosuje pewne produkty z tej firmy, dlatego żeby utrzymać jelita w ciągłej czystości i naprawdę skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję zakup książki Siemionowej i zrobienie oczyszczania wg. jej propozycji, działa super.Poza tym warto pójść na zabieg Vega test i usunąć u pani Doroty w Trea te świństwa na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-pietrzyk
Mam do sprzedania praziqantel 600mg w tabletkach ,jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl lub 791074405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rommel
mam niepotrzebne opakowanie Distocide, Praziquantel 600mg 4 Tabletki, kto chce o tym porozmawiac sl8er@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozaczasem
Mam do sprzedania lek Alinia(nizonide)-Nitazoxanide jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na mail agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl lub tel 791074405 Mam rowniez praziqantel 600mg w tabletkach. Leki te sa na przywry,lamblie,tasiemce,glisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarson555
Posiadam Yomesan 500 mg firmy Bayer na tasiemce. Kontakt Email spartak12345@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×