Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kitka044

Płacę z allegro a druczek przelewu

Polecane posty

Witam!! Mam pytanko: tak jak w tytule chodzi o płatność z Allegro. Dokładnie chodzi o to, że wczoraj po kliknięciu na "kup teraz" pokierowało mnie dalej do wybrania sposobu zapłaty. Wybrałam przelew bankowy i dostałam gotowy druczek do zaplaty. Mam zepsutą drukarkę, wypełniłam więc odręcznie. Dane na tym druczku się zgadzały, jednak dziś spoglądam, że na kopii druczku jest inny nr przedmiotu niż przy samym przedmiocie. Moje pytanie do doświadczonych allegrowiczów : czy ten druczek zawsze jest poprawnie wypełniony czy tam coś trzeba zmieniać?? Czy możliwe, że numer tam podany się nie zgadza?? Może to pytanie banalne, ale jestem początkową allegrowiczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIalalala....
Ja zawsze płacę przelewem - mam konto w mBanku i od razu przelewam siedząc przy komputerze (hasła jednorazowe dochodzą smsem) :) Jeżeli byś się decydowała założyć to daj mi znać, dostanę prowizję jak kogoś zaprosze do mbanku :D A co do druczku to ci powiem, że lepiej pilnować numeru przedmiotu - jeżeli się nie zgadza to zadzwoń koniecznie do sprzedawcy i oboje ustalcie, że wysłałaś płatność aby nie było nieporozumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! no niby dałam znać sprzedawcy, że zapłacone. Wpłaty dokonałam wczoraj ok 13.00 a dziś do godz. 18.00 sprzedający nie dostał żadnej informacji. Wyczytałam gdzieś, że to może iść do 3 dni roboczych. Poczekam i zobaczę co bedzie dalej...jeśli nr się nie zgadzał, to chyba bede mogła jeszcze jakoś odzyskać te pieniądze?? niby niedużo, ale ponad 100 zł drogą nie chodzi. Jak się zdecyduje to dam Ci znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber666
ewentualnie pomysl nad skorzystaniem z http://bezpiecznyprzelew.pl/ dosc fajna stronka i szybko płatnosci przechodzą :) a jak nie to payu ci zostaje zeby szybko poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×