Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa ja od dzisiaj

-20kg, kto ze mną?

Polecane posty

Gość nowa ja od dzisiaj

Zakładam ten topik alby dzelić sie z wami moimi porazkami i sukcesami. Muszę pozbyć się 20kg na pozbycie sie takiego ciężaru wybrałam: - dieta 1200kcal - spacery min 1 h dziennie - elektrostymulacja co prawda na razie bez elektrostymulacji, bo dopiero urządzonko ma przyjść w przyszłym tygodniu. mam nadzieję, że moge liczyć na wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsi176
Witaj Ja też bym chciała schudnąć 20kg a nawet więcej jakieś 25kg tylko chyba nie potrafie:( Startuje dziś z Tobą musze kolejny raz podjąć walkę a moze tym razem wytrwam:) Na pewno wytrwam:) A ile ważysz i jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, chetnie sie przylacze, mam do zrzucenia troche wiecej jak 20 kg. Juz nawet zaczelam diete ale wytrzymalam tylko tydzien a potem d.... co macie zamiar zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne tak... bo juz to sprawdzone i pewne a i efekty szubciutkie....tzn ograniczenie sie do 2 dosc skapych posilkow np rano kromka razowego z rybka a obadek duzy jogurcik ..... w miedzy czasie owocki..... dla energi... ..... no i cwiczenia domowe. rano z 10 minutek na rozbudzenie przemiany materii..... i wieczorkiem z 30 minutek..... ocet jabllkowy przyspiesza przemiane naczczo z rana lyzke ostu na szklanke wody i wypic..... i przed obiadkiem..... albo jak ktos woli cytrynke 3 razy dziennie.... tez soczek z woda..... naprawde pomaga nie tylko na chudniecie do wlosy i skora duuuzo kozystaja na takich napojach... i wazne zeby duuuzo pic .. najlepiej wody albo nieslodzonej zielonej cherbatki..... kiedys tak schudlam 27 kg w krutkim czasie... i bez efektu jojo...... dopiero teraz po ciazy mi przybylo kg..... wiec jak chcesz mozemy razem zaczac dietke o cwiczenia wymieniajac sie dziennie spostrzezeniami....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryna27
ja się chętnie przyłącze. Zaczynam juz kolejny raz. Nawet u mnie w domu nie wierzą ze mi się uda. Chciałabym zaczącliczyc kalorie ale kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ja od dzisiaj
jak fajnie, że jest nas więcej. ważę 90kg przy wzroście 172, chcę schudnąć do 70kg. wierzę, że tym razem się uda i mi i wam! chyba skłonię się do picia codziennie na czczo wody z cytryna. w ogóle zauważyłam, że po takiej wodzie chce się mniej pić. a po południu wybieram się na dłuuuugi i szybki spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ja od dzisiaj
Maryna27 liczyć kcal jest bardzo prosto, spisuj to co jesz i dodawaj kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem ile co ma kcal wiec musze szukac gdzies po necie. zjadalam kanapke z szynką i maragryną. ile to kcal.... hmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadlam tylko troszke arbuza ...... wypilam gorzka kawe.. no i pije raz na jakis czas jakies malo slodzone picie.... mam nadzieje ze wtrwam.... mam 170 wzrostu a waze okolo 85 kg..... moj cel to 60 kg..... nie mam wagi... siadla mi ......wiec bede narazie mowila jak tluszczyk leci wizualnie a potem kupie przymiar i sie zmieze........ zobaczymy czy centymetry rusza... :P jestem z wami dziewczyny.... wytrzymamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj skusilam sie na salatke ogurkowa pomidorowa ze smietana....lekkie i smaczne.... dzisiaj czuje sie lepiej brzuszek odrobinke sie wciagnal i zoladek zaciagnol nie odczuwam glodu.... dzien zaczynam od malej czarnej jak zawsze ..... dajcie znac jak wam idzie i co wcinacie? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ja od dzisiaj
trzymam się. przetrwałam sobotni obiadek i sobotni podwieczorek u teściowej, a to nie lada wyczyn, bo kobieta gotuje rewelacyjnie. Maryna podczas diety dobrze by było gdybyś zrezygnowała z chleba i margaryny, a zastąpiła to lekkim chlebem Vasy, a margarynę jakimś lekkim serkiem. chcę ważyć się raz w tygodniu i już z niecierpliwościa czekam na 15 kwietnia, mam nadzieję, że moje wysiłki nie pójdą na marne. jak na razie zapału jest więcej niż ochoty na złamanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukcesw100dni
ja także przyłączam się do odchudzania 73,7 kilo i 166cm. Cel : aż będę zadowolona z wyglądu. Dieta 1000kcal posiłki co 4 godziny, raczej dokladne godziny 7, 11, 15, 19 Ale dzisiaj wstałam za późno wiec od 9, co 4 h... Gimnastyka codzienna z płytami kiedyś tak schudłam 13kilo, w około 1,5 mc www.sukcesw100dni.blog.onet.pl ( na blogu opisy będą co zjadłam plus zdjęcia i takie tam) Razem damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ja od dzisiaj
i jak tam? ktos ze mna trzyma jeszcze diete. u mnie 3 kg na minusie. HURA. dieta przynosi efekty, od srody dołączyłam elektrostymulację. jak na razie bez grzeszków kulinarnych, już czuję się ciut lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa pani moherowa
Do Kici . - to jest kropka, tym się kończy zdanie. ,- a to przecinek Może zacznij tego używać. Radziłabym też korzystać ze słownika bo jak czytam Twoje wpisy to mam wrażenie, że to 12 latka pisze. Lista Twoich błędów ( będę niemiła, ale może w końcu zaczniesz myśleć przy pisaniu) krÓtkim nie krutkim Herbata nie cherbata ogÓrkową nie ogurkową Na klawiaturze masz też polski znaki, ich też możesz używać :P Pozdrawiam i liczę, że weźmiesz ten komentarz pod uwagę, i przestaniesz straszyć wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ZYCZLIWE MOHEROWEJ POLONISTKI......... wiem co to kropka .. kazdy ma swoj styl.... i nie powionno ci to przeszkadzac........... :)........ lubie kropki... a co do bledow to pisze szybko i nie zwracam uwagi na bledy poniewaz nie mam na to czasu ...... aha a co do polskich znakow NIE POSIADAM ZYCZLIWA STARUSZKO ... PONIEWAZ JESTEM W HOLANDII ... HOLANDII... TAK WLASNIE U TU TUTEJSZE LAPTOPY NIE POSIADAJA TAKICH BLISKICH sercu straszej pani POLSKICH znakow.... wiec jesli czasem zastopie o z kreseczka zwyklum u mysle ze nikt nie umze ......... AHA I JESZCZE JEDNO NAJWAZNIEJSZE .... ktos otwozyl ten watek nie po to zeby ZYCZLIWA mocherowianka uczyla polszczyzny nie biorac pod uwage niczego... tylko po to zeby sie wspierac i dzielic sie osiagnieciami w odchudzaniu..... MOZE PANI MOHEROWIANKA SIE PRZYLACZY? DO ODCHUDZANIA OCZYWISCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×