Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gasionka

podanie o zwiększenie wymiaru urlopu do 26 dni

Polecane posty

Gość Gasionka

Kochani! Własnie skończyłam 5-letnie studia z uzyskaniem tytułu magistra co daje mi 8 lat stażu pracy + lata przepracowane w moim zakładzie pracy więc mogę napisac podanie z prośbą o zwiększenie wymiaru urlopu do 26 dni.Nie wiem jak napisac takie podanie. Proszę napiszcie mi treść takiego podania.Będę bardzo wdzięczna ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior...
to trzeba pisać? czy w czasie pracy studiowałaś? nie można liczyć jednocześnie obu tych rzeczy w jednym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasionka
chodzi o to, ze po 10 latach pracy na "umowe o prace" ma sie juz 26 dni urlopu w ciagu roku...Jesli ktos skonczyl 5-letnie studia to jest naliczone tak jakby pracowal 8 lat . I to nie wazne czy studiowalam w czasie pracy czy przed podjeciem pracy....jak sie udokumentuje, ze sie studiowalo to dolicza 8 lat stazu pracy. Ja akurat studiowalam w czasie pracy ....tylko nie wiem za bardzo jak takie podanie napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz dostarczyc do kadr
dokument ukonczenia szkoły oni sami to naliczą, bez zadnych podan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno z dwóch
''I to nie wazne czy studiowalam w czasie pracy czy przed podjeciem pracy.'' Tylko w takim wypadku liczy ci się albo szkoła ( studia) albo praca. Nie to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz dostarczyc do kadr
i oczywiscie praca i szkoła to dwie odrębne rzeczy pewnie, ze oblicza się to oddzielnie tak jak mówisz, 8 lat po ukonczeniu studiów plus przepracowane normalnie lata na jakimś stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno z dwóch
Dokładnie tak jak napisał ktoś wyzej. Dostarczasz dokumenty ukończenia studiów, kadrowa sama przeliczy. I jeśli faktycznie należy ci się już 26 dni urlopy tyle go dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno z dwóch
musisz dostarczyc do kadr - Wydaje mi się, że autorka myśli, iż jak jej się pokrywa praca ze studiami to i tak będzie liczone to i to. Ale może mylę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz dostarczyc do kadr
nie! do stazu pracy czyli to co normalnie przepracowała dolicza się lata OSTATNIO ukonczonej szkoły i nie wazne czy uczyła sie podczas pracy na jakims stanowisku czy tez przed, zanim zaczeła pracowac na etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno z dwóch
''Jeżeli pracownik jednocześnie uczył się i pracował, to do wymiaru urlopu wlicza mu się albo okres zatrudnienia, w czasie którego pobierał też naukę, albo okres edukacji, w zależności od tego, co jest dla niego korzystniejsze. Wybór korzystniejszego okresu powoduje, że nie można jednak skumulować lat edukacji i pracy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkaliterdlapseudo
ludzie to nie kumulacja, albo jedno albo drugie. do kadr musisz dostarczyć świadectwo ukończenia studiów i sami ci policzą bez pisania podań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasionka
jestescie Kochani ! dziekuje za Wasze opinie. Oddalam do kadr zaswiadczenie o ukonczeniu studiow wyzsych, bo na odebranie dyplomu musze poczekac z miesiac :) tak jak napisalyscie, zostawilam juz wszystko w rekach ksiegowej.....teraz tylko gleboko trzymam kciuki, zeby naliczyli mi 26 dni urlopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×