Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lidka89

Jaka praca dla studentki dziennej ?

Polecane posty

Gość Lidka89

Jestem na ostatnim roku studiów licencjackich i jak to zwykle na ostatnim roku bywa mam znacznie mniej zajęć. Na uczelni muszę pojawiać się tylko w poniedziałki i wtorki ( cały dzień ) oraz środy ( pół dnia ), resztę tygodnia mam wolną. Chciałabym zacząć jakoś dorabiać tylko zastanawiam się jaką pracę mogłabym wykonywać przez 4 i pół dnia w tygodniu ? Praca na kasie w spożywczym czy call center odpada bo nie mogę być codziennie w pracy z kolei roznoszenie ulotek czy rozwieszanie plakatów to praca raczej dla małolatów i słabo płatna. Macie może jakieś inne pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz sie zatrudnić gdzieś
na pół etatu, choćby na kasie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
To bedąc zatrudnioną na pół etatu można tak pracować żeby nie pojawiać się w ogóle w pracy przez dwa dni w tygodniu ? Na prawdę na kasie w supermarkecie tak można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kase przyjmują
wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
Wiem, że przyjmują wszystkich ale czy także tych nie w pełni dyspozycyjnych ? Jesteś studentką dzienną i tak pracowałaś ? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry88j
W większości sklepów z ciuchami typu Reserved, Zara, H&M (chociaż tam podobno trudniej się dostać). I tak zawsze będziesz mieć umowę zlecenie, więc musisz jedynie wypracować konkretną ilość godzin w tygodniu. Grafik ustalasz sobie z przełożonym. Ja tak pracowałam i chociaż nie jestem super zadowolona, to da się przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
Cherry88j, ile godzin w tygodniu musiałaś wyrobić i ile zarabiałaś ? Duża jest rotacja pracowników w tego typu sklepach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz się zatrudnić gdzieś
Ja tez jestem na 3 roku licencjata, i pracuje w sklepie z butami, na pół etatu. W tygodniu dwa dni (całe) - po 8 godzin, i w soboty 4 godziny. Razem wychodzi 20 godzin, czyli wlasnie pół etatu. Na kasie w hipermarkecie tez pracowałam, tez mozna ustalac grafik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry88j
To zależy od tygodnia. Zdarzało się, że pracowałam 10h tygodniowo, czasami 20. Ale wszystko sobie sama ustalasz, zawsze można też się zamienić z jakąś inną dziewczyną na godziny. Jest bardzo duża rotacja, dlatego łatwo znaleźć pracę w tego typu miejscach :P niektórzy popracują 2 tygodnie i rezygnują, niektórzy siedzą tam latami. Zarabiałam 6zł na godzinę. Mało jak na tak niewdzięczną pracę ;) ale nie zrażaj się, moja koleżanka pracuje tam od 2 lat i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
Bardzo dziękuje za informacje :) A powiedźcie mi jeszcze czy żeby być sprzedawcą w jakimś stoisku czy sklepie z ubraniami trzeba przejść wcześniej kurs kasy fiskalnej czy oni sami mnie przeszkolą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszka1
Witam, poczytajcie o produktach firmy Vision International People Group, zapoznaj się z planem biznesowym firmy. Zapraszam na stronę:www.vision-polska.pl. Jest to praca, w której sama wyznaczasz sobie czas pracy. Jak masz jakieś pytania skontaktuj się ze mną: ciszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areeek
Możesz łapać zlecenia jako wolny strzelec, sam właśnie próbuję w tym swoich sił, zrejestrowałem się pare dni temu na portalu dla freelancerów i czekam na oferty:) a może przy okazji załapię się na ipoda, dla osób rejestrujących się do 20 kwietnia jest konkurs http://konkurs.freelancity.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa.mamba112
Może spróbuj z Oriflame? Zamawiasz kiedy chcesz, więc dużo czasu to Ci nie zajmie, a zysk finansowy jest. Ja jestem konsultantką i chwalę sobie tę pracę. Jesli studiujesz, to na pewno masz jakieś bliskie grono znajomych, wystarczy, że im pokażesz katalog, zwykle ktoś zawsze potrzebuje a to antyperspirantu, a to innego kosmetyku :) Zapraszam, będziesz miała zniżki. Jeśli się skusisz to przy rejestracji wpisz mój kod (osoby, która poleciła rejestrację): 1258345. W razie pytań pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
Dziękuje za oferty pracy ale zadałam konkretne pytanie i chciałabym usłyszeć na nie odpowiedz. Jakieś konkursy internetowe, Avon/Oriflame - to dobre dla nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa.mamba112
:)Pytałaś, to Ci odpowiedzieliśmy. Akurat praca typu Avon/Oriflame itp nie jest tylko dla nastolatek, ale jest pracą dorywczą nawet dla kobiet po 40:) Jestem również studentką dzienną i tak właśnie sobie dorabiam, bo faktycznie na dziennych ciężko o pracę na całym etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
Na swój pierwszy post dostałam odpowiedz, więc potem dopytałam już tylko o kurs kasy fiskalnej. Widać że nie czytałaś tematu, choć ma tylko kilkanaście postów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa.mamba112
czytałam, bo mnie też ten temat zainteresował...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasy fiskalnej cie nauczą jak
juz zaczniesz pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelnerka, zaczyna sie sezon, a z napiwków mozna sporo odłozyc (zalezy jakie miasto) potrzebna jedynie ksiazeczka sanitarno-epidemiologiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny a co powiecie na prace hostessy w klubie go go podobno mozna duzo zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×