Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lazienke nowa chce 444

DA SIE WYREMONTOWAC LAZIENKE ZA 5000ZL???

Polecane posty

Gość meble-venus
NAJNIŻSZE CENY - SPRAWDZ- MEBLE http://venus-meble.eu/ Producent mebli : krzesła, stoły , hokery , meble tapicerowane, fantazyjne kanapy dziecięce i wiele innych KONKURENCYJNE CENY ! - ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Jestem po pierwszym spotkaniu z decoroom , prawdopodobnie podpiszemy umowę, więc jak kogoś opinia interesuje o nich, piszcie na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietiia
Przede wszystkim co warte podkreślenia pierwsze spotkania w decoroom i pierwsze koncepcje sa całkowicie bezpłatne, także spokojnie można się zastanowić przed podjęciem współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darecii
To jedna z najlepszych i największych mazowieckich firm z tej branży. Pierwsza myśl. Droga. Okazuje się , że pakiety mają od 630zł , co przy oferowanym zakresie prac wydaje się ceną rozsądną. Co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknczylam walsnie remont
Pojeździ po marketahc budowlanych glazurę kupisz od 10 złotych za metr, ja w łazience akurat mam droższa, ale w kuchni mam po 13 zł za metr śliczną glazurę naprawdę . Trzeba upolowac okazję,. Wannę mam z koła za 300 złotych . Kibelek kupiony w hurtowni wysyłkowje z krakowa oni maja ceny fabryczne, mam cersanit nano za 450 złotych, który w sklepie kosztuje 900 , meble mam z Ikei dwie szafki podumywalkowa, i szafka łacznie z lustem to koszt jakis 400 złotych, umywalka za 250 złotych , trzeba pojezdzic liroy - castorama praktier, a meble łazienkowe i umwylka fajna maja w Ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikaria
Spokojnie da się.Umywalka z szafka 150 zł,kompakt 250,wanna ok 400,dodatki ok 200,grzejnik ok 400,płytki bez dekorów ok 1500 klej 500 i reszta na fugi i inne nie przewidziane wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakami
Ja robiłem mały remont rok temu - wymiana wanny na prysznic. Kupiłem kabinę z Sanplastu za coś około 300 zł... A całość z płytkami, malowaniem i dodatkami to niecałe 3 tys. Więc da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikaria
Za 300 zł? Zapewne jakość powalająca...Ja kupiłam Cersanit za 1000 i śpię spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Darecii porównałem kiedyś dość rzetelnie te oferty największych firm na rynku mazowieckim i faktycznie zakres tych usług jest szeroki , a cena hmm. Myślę , że jak robiłbym to sam nie wyszłoby taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża123456
Da się, wszystko się da! Wystarczy wybrać sklepy gdzie będziesz miała wszystko tanio ale też dobrej jakości, żeby się nie rozpadło za chwilę! Mogę polecić taki sklepik http://www.narzedziowy.pl/wyszukiwanie_umywalka_s.html Ten jest jest naprawdę tani, ale ma sprzęt dobrej jakości. Jestem architektem wnętrz i większość rzeczy dla klientów, którym zależy na tym żeby był niski koszt to właśnie często polecam ten sklep i jak na razie to nie było skarg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Żeby tu nie zaśmiecać forum ws. szczegółów zapraszam na naszą stronę internetową decoroom.eu lub nasz profil na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinka
no bez jaj - my łazienkę robiliśmy od podstaw - nie remont, ale przeróbka strychu - stawianie ścian, podlogi, sufit, czyli regipsy, cegly, podciągnięcie ogrzewania, wody, kanalizacji, okno i cała cała reszta i zamknęliśmy się w kwocie 9 tysięcy, więc nie gadajcie, że na sam remont nie styknie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Zgadza się to kwestia materiałów tez jest czesto. Dlatego przy wspomnianym przeze mnie decoroom poprosiłam wcześniej o wycenę i te koszty są rynkowe, a za takie przy dobrej jakości juz warto to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikaria
Obecnie producenci przescigaja się w promocjach.Mozna kupic dobry sprzet za niewielka cenę.Ostatnio Cersanit robił promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Zgadza się trzeba sondować rynek, dlatego my tez absolutnie nie zamykamy sie na to co mamy w pakietach, można zamienić każdy materiał na dowolny wskazany przez siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Dokładnie to jakość prac i standard materiałów determinuje cenę w dużej mierze, przynajmniej u nas to tak wygląda. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskopers
Dobrze zrobicie robotę, potem polecają was dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Na stronie http://www.facebook.com/decoroom.eu znajdziecie wszytko to czego zainteresowani aranżacją i wykończeniem wnętrz potrzebują. Dyskusje, zdjęcia, porady, nowinki. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koler
To zależy jakich materiałów użyjesz ja sama ceramike kupiłem za 5 tys, bidet, wc na stelażach, umywalki nablatowe wanna jak dla mnie najlepsza ceramika to roca http://www.roca.pl/ceramika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak, tylko najlepiej trafić do sklepu/hurtowni i poprosić o pomoc w wycenie i dobrania sprzętu interesujacego Cię. Mogę podać kilka sklepów cena trochę się różniłam ale u nich www.in360.pl robią szybką wycenę i można zmieścić się w 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i tak jesteście szczęściarami, ja nie mam takiej sumy na zbyciu. Wyremontuję kuchnię za dużo mniejszą sumę , robocizna własna . Kafelki i mebelki najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie tá bieda w Polsce? Powalają mnie te wypowiedzi ,to ile zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Mogę Ci doradzić firmę, która robiła łazienkę u mnie, ale też u mojego szwagra. Mają swoją stronkę z pełną ofertą – www.lazienkaw10dni.pl . co było u nich fajne to kompleksowe podejście – projekt plus wykonanie. Druga rzecz to terminowość – jak obiecali tak szybko skończyli – w kilka dni :))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remont  łazienki
Łazienka to kosztowna inwestycja, ale warto w ten remont zainwestować, bo będzie nam służył przez lata, wyposażenie w przystępnych cenach znalazłam na stronie Wodtech i w końcu mam swoją wymarzoną łazienkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×