Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam z ciekawoscii

jakie kwiaty mozna juz u was kupic i za ile?

Polecane posty

Gość pytam z ciekawoscii

pytam,bo u mnie widzialam juz surfinie i sie zastanawiam czy warto juz kupic bo chce je posadzic w duzej donicy ktorej nie moglabym chowac na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
surfinie to kwiaty wybitnie ciepłolubne .Ja u siebie powsadzałam na razie bratki - te przymrozków tak bardzo się nie boją!!!!A w razie czego można przykryć na noc kawałkiem filii albo włókniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawoscii
a moze to byly petunie,zawsze je myle.no wlasnie wszedzie widze bratki,ale ja za nimi nie przepadam,kojarza mi sie z cmentarzem.a bardzo juz tesknie za kwiatami i chcialabym jakies miec na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaz marudzenia
Też się zastanawiam. Ciekawe co już można kupić? Myślę o jakiejś małej kompozycji, którą na parapecie balkonowym chcę postawić, a na noc do domu wstawiać. Czy ktoś był już w jakichś centrach ogrodniczych, a jeśli tak, to co widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pelargoniami ,surfiniami i petuniami musimy jeszcze poczekać to wybitnie ciepłolubne kwiaty , piękne są teraz jaskry ,pierwiosnki. stokrotki wielkokwiatowe, gożdziki ,narcyze ,fiołki ceny od 1,99- 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaz marudzenia
Jaskry, pierwiosnki. stokrotki wielkokwiatowe, goździki, narcyzy, fiołki... A hiacynty, też już są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaz marudzenia
Byłam. Kupiłam. Bratki wielkokwiatowe, po 1.80 sztuka. I już u mnie wiosna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
pytam z ciekawoscii -bratki kojarzą się z wiosna a nie cmentarzem!!!! Tak to musiały by ci się kojarzyć wszystkie kwiatki.Bo różne ludzie na cmentarzu, sadzą i begonie i aksamitki i róże, tulipany i stokrotki wielkokwiatowe i wiele wiele innych,dla mnie bratki są śliczne , ja już u siebie posadziłam , włożyłam doniczki do kosza wiklinowego, wbiłam dużego zająca na piku i lampę solarna - wygląda ekstra.Kto przechodzi koło mojego domu to na ten "stroik" zagląda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum - strona główna.
bratki widziałam po 6zł za 10 szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×